Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

macedoński ogier

Casio A163WA-1Q

Rekomendowane odpowiedzi

Servus Collegium!

 

Chciałbym kupić tani (około 100) do roboty, koniecznie nowy, piękny retro digital i zgrabny (około 33x36 mm) Mam na oku Casio A163WA-1Q na bransolecie. Czy może ktoś z Kolegów nosi lub nosił? Jak wrażenia? W sklepie internet. jest nowy. Czy one są w miarę dobrze wykonane? To chyba model już nieprodukowany (chyba że się mylę). Nie chcę też jakiejś podróbki - Wolę dopłacić. Mam sentyment do tego stylu bo mam 42 lata. Rozumiecie :rolleyes:

 

Znacie się na Casio? To poradźcie gdzie kupić oryginała i za ile? Może ktoś ma na ręce? Chętnie popatrzę najpierw bez konieczności kupowania.

 

Z góry dziękuję bardzo.

post-37085-0-08463200-1302714382_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Na alle.... masz ten zegarek za około 70 - 80 zł :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe. Zgoda. Dziękuję, ale nie o to pytałem. Dobrze, czy ten na all. to nie podróbka? Można zaufać. Mechanizm da radę z 4 lata pochodzić? Takie sprawy mnie interesują. Potem ktoś powie, że na bazarze kupiłem i dlatego się rozleciał - nie trzeba było kupować w ciemno, tylko fachowców popytać. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Osobiście jestem szczęśliwym posiadaczem modelu A158WA-1. Kupiłem go we wrześniu w serwisie iOffer (choć trochę się tego obawiałem). Przyleciał w kopercie bąbelkowej z Singapuru (w sumie 70 zł, ale na allegro jeszcze pół roku temu było dużo drożej). Najpierw zapytałem w Zibi - powiedzieli że nie importują tego modelu.

Na co dzień praktycznie go nie zdejmuję (dbam tylko o to by go nie zamoczyć) i jak dotąd ma kilka zadrapań na bransolecie (która jest matowa w przeciwieństwie do połyskliwej koperty) i standardowe rysy na zapięciu, od stołu. W mojej ocenie jakość wykonania jest bardzo dobra - jak na masówkę za $20.

Czy jest to zegarek do roboty - to zależy od tego w jakich warunkach pracujesz :rolleyes:

Nie jestem specjalistą od mechanizmów, ale wydaje mi się że w środku siedzi prościutka i solidna Miyota, która może wytrzymać dużo dłużej niż te cztery lata, a wg producenta baterię wymienisz po raz pierwszy po około siedmiu latach :D

Te zegarki są tak tanie, że naprawdę ciężko trafić na podróbki. Ten na allegro wygląda na oryginał - choć swoją drogą ciężko byłoby o jeszcze gorsze zdjęcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, podróbek nie widziałem. Też mam A158W ;)Tani zegarek spełniający swoje funkcje. Tak jak pisze kolega binturong trwałość baterii 7 lat :rolleyes:

post-36511-0-30147000-1302728407_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to mi chodziło. A proszę podać mi dokładne wymiary zegarka. Szerokość (bez przycisków) i wysokość (bez uszu). Dziękuję uprzejmie. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokość (bez przycisków):ok. 34 mm , wysokość (bez uszu):30 mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Piorun, a możesz wstawić zdjęcie zegarka na ręku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.