Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

McGregger

????????????!

Rekomendowane odpowiedzi

????????????!

 

Jako że bakcyla połknąłem przez zegarki radzieckie, to i przywitać się postanowiłem odpowiednio... :lol: Na forum zawitałem już kilka dni temu, szukając informacji o pewnym przepięknym Poljocie... i chyba zostanę tu na dłużej, o ile ktoś mnie nie odstrzeli, widząc kolejną przesyłkę z cudem techniki radzieckiej w środku... ;)

 

W sumie mój pierwszy Poljot zawitał u mnie 7-go kwietnia, więc nie tak dawno, ale wiecie, jak to jest... właśnie szukam zgrabnej I POJEMNEJ skrzynki-ekspozytora... :D

 

Na co dzień zajmuję się informatyką przemysłową, a w wolnych chwilach czytam - najchętniej Strugackich, i to chyba od nich zaczęło mi się zainteresowanie tamtą stroną świata.

 

Tyle o mnie - miło mi dołączyć do szacownego grona pozytywnie zwariowanych... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy i mam nadzieję że miło z nami spędzisz czas :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.