Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mikus1987

Edifice ef 527l koronka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

po pierwsze witam wszystkich:) ponieważ to mój pierwszy post. dzisiaj zakupiłem sobie edifice ef 527l jako jeden z zegarków na codzień. Pytanie moje takie, ponieważ od razu czekało mnie ustawienie godziny, nie wiem czy czegoś nie zepsuje podczas następnego np ustawiania daty za miesiąc. Koronka była praktycznie nie do ruszenia. nie dało się jej wyciągnąc, paznokciami, zębami czy nawet podważając nożem.

Więc zacząłem nią kręcić, po chwili udało mi się ja nieco odkręcić, i po chwili kręcenia jakby, odskoczyła od zegarka choć nie odpadła. wtedy udało się pociągnąć tak, aby przestawić wskazówki godzinowe.

chciałem zapytać czy to normalne? czy można napierw ją poluzować odkręcając a później "wyciągać na pierwszą i druga pozycję? czy jednak taką dokręconą do końca wyciągać??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś wynika, że zegarek ma zakręcaną koronkę (dla zapewnienia wodoszczelności).

 

Przed wyciągnięciem koronki musisz ją odkręcić, a później, po ustawienu zegarka powtórnie zakręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ma zakręcaną według opisu zegarka. Wcześniej nie miałem z zakręcaną, dla tego nie wiedziałem czy dobrze robię, najpierw ją odkręcając:)

 

dziękuję za uspokojenie. wodoszczelność serii Edifice to 100m, więc faktycznie jest to dobre rozwiązanie.

 

Pozdrawiam, ps. jeśli ktoś ma inne zdanie na temat tej koronki i jej uzywania piszcie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ma zakręcaną według opisu zegarka. Wcześniej nie miałem z zakręcaną, dla tego nie wiedziałem czy dobrze robię, najpierw ją odkręcając:)

 

dziękuję za uspokojenie. wodoszczelność serii Edifice to 100m, więc faktycznie jest to dobre rozwiązanie.

 

Pozdrawiam, ps. jeśli ktoś ma inne zdanie na temat tej koronki i jej uzywania piszcie;)

 

Jeszcze tylko tytułem uzupełnienia, jeśli z jakichś powodów nie zakręcisz koronki to nie będziesz miał wodoszczelności. Koronka powinna być zawsze zakręcona.

 

życzę długiego zadowolenia z zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.