Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bonokce

Certina DS Podium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno stałem się posiadaczem zegarka Certina DS Podium na bransolecie

cf13376b518a0be31aec5e42dfc8db17.jpg

a teraz zamierzam dokupić sobie do niego pasek. Orientuje się ktoś może ile kosztuje oryginalny pasek taki: 04239f896240022ab26cdfdf4b9664f0.jpg

Interesują mnie też jakieś inne alternatywne paski np. coś takiego z takim lekko motoryzacyjnym zabarwieniem c_big8392155.jpg

co możecie polecić w tym temacie? Dodam, tylko że interesuje mnie kolor brązowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z certiną, lub precyzyjniej - z paskami do certin jest jeden podstawowy problem - mają w większości modeli nietypowy rozmiar 23 mm. cholernie trudno dostać alternatywę względem oryginałów, ja wziąłem 24 mm i będę ściskał.

 

ten pasek, o który pytasz, najrozsądniej będzie kupić w SG na Marynarskiej 15, tak kosztuje 80 PLN, motylek do niego ok 120. po salonach za sam pas mówili mi średnio 150-200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ma 20 mm od ucha do ucha to znajzdzie się coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.