Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DeRossi

Casio WVQ-560LE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy i mam problem z moim zegarkiem...

Wczoraj wymieniłem baterie w nim i nie może się zsynchronizować i ustawic godziny. Manualnie tez próbowałem ustawiać. A jak nacisnę aut. synch to sekundnik nie zatrzymuje się na Y ani na N tylko na 45 s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy i mam problem z moim zegarkiem...

Wczoraj wymieniłem baterie w nim i nie może się zsynchronizować i ustawic godziny. Manualnie tez próbowałem ustawiać. A jak nacisnę aut. synch to sekundnik nie zatrzymuje się na Y ani na N tylko na 45 s.

 

Po wymianie baterii jakiś resecik wg opisu na wewn. stronie dekielka.

Później ustawienie położenia bazowego wskazówek - hands setting mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie baterii jakiś resecik wg opisu na wewn. stronie dekielka.

Później ustawienie położenia bazowego wskazówek - hands setting mode.

 

mógłbyś jaśniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś jaśniej ?

 

1. Część zegarków Casio wymaga, by po wymianie baterii dokonać inicjalizacji modułu elektronicznego.

 

Jeśli ta czynność jest wymagana, to stosowna obrazkowo-tekstowa instrukcja jest wklejona wewnątrz zegarka (pod dekielkiem lub bezpośrednio na module) - nie sposób nie zauważyć. Inicjalizację przeprowadza się poprzez zwarcie jednego z biegunów zasilania ze specjalnie oznaczonym punktem ("padem") na module.

 

2. Po wymianie baterii należy w chronografach ustawiń położenie bazowe wskazówek (ang. home position). Czynność tę wykonać wg instrukcji obsługi modułu elektronicznego w jaki jest wyposażony zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Część zegarków Casio wymaga, by po wymianie baterii dokonać inicjalizacji modułu elektronicznego.

 

Jeśli ta czynność jest wymagana, to stosowna obrazkowo-tekstowa instrukcja jest wklejona wewnątrz zegarka (pod dekielkiem lub bezpośrednio na module) - nie sposób nie zauważyć. Inicjalizację przeprowadza się poprzez zwarcie jednego z biegunów zasilania ze specjalnie oznaczonym punktem ("padem") na module.

 

2. Po wymianie baterii należy w chronografach ustawiń położenie bazowe wskazówek (ang. home position). Czynność tę wykonać wg instrukcji obsługi modułu elektronicznego w jaki jest wyposażony zegarek.

 

 

ok. pomoglo a jak ustawic date?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. pomoglo a jak ustawic date?

 

Nie ok. tylko "dziękuję" !

 

O co do pytania, przecież to jest Waveceptor.

Jeśli chcesz ustawić ręcznie to zrób to wg instrukcji obsługi modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.