Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lukas76

Pytanie czysto teoretyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,od dłuższego czasu szukam zegarka z czerwoną tarczą + kwarc - jest dla mnie zdecydowanie praktyczniejszy. Niestety kiepsko ale ostatnio pojawił się na horyzoncie Bernhardt Sea Shark z czerwoną tarczą i stad pytanie czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy da się wymienić automat na kwarc w tym zegarku bez zbytniej ingerencji i z możliwością ewentualnego powrotu do przeszłości :(. Może jest jakiś fachowiec, który może określić przybliżony koszt takiej operacji. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem , że słowo "kwarc" eliminuje temat :lol: A tak przy okazji szukam zegarka z czerwoną tarczą lub przewagą czerwonych akcentów. Najlepiej kwarcowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak tylko po co to robić. Mechanizm automatic to prawie jak kwarc nic nie musisz robić rano zakładasz wieczorem ściągasz i tak przez około dwa lata, potem przegląd mechanizmu i dalej tak samo. Jeśli cie to nie przekonało trudno, robimy kwarcowy koszt zależy od mechanizmu jaki tam podejdzie. Daniel 500 127 041


Liszewski Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zasadę działania automatów ale sprawdza się wtedy gdy nosi się jeden zegarek a nie 8 na zmianę lub do kosztu zegarka dołoży się koszt rotomatu a to już przestaje być tak przyjazne dla użytkownika (takiego jak ja) jak wymiana baterii co 2 lata :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.