Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Oberfeldkurat Lacina

Fałszywka GB znaleziona na strychu . Do uratowania?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;

 

na co dzień staram się ratować radzieckie zegareczki z lat 50'od złomu (szczególnie Kama) i nie niestety mam zielonego pojęcia o dużych czasomierzach. Jednakże podczas czyszczenia wiejskiego strychu - na którym nikt nie był od ponad 40 lat; znalazłem zegar (a raczej jego część). Pomimo, że jest w stanie rozkładu, jako pamiątkę rodzinną chciałbym go uratować. Mam gorącą prośbę do szanownego groma z tej części forum - ponieważ ze wcześniejszych poszukiwań u wujka googla już wiem, że to raczej nie oryginalny Gustav Becker (inna korona w kotwicy, brak sygnowanej tylnej płyty mechanizmu), proszę o jakiekolwiek informacje z czego jest poskładany (szczególnie co to za mechanizm - postaram się dobrać taki sam i poprosić mojego mistrza o przekładkę). Resztę dopieszczę ręcznie.

 

Z góry dziękuje za pomoc

 

Oto zdjęcia

 

 

post-49000-0-66545000-1382337901_thumb.jpg

post-49000-0-07553300-1382337920_thumb.jpg

post-49000-0-14036400-1382337932.jpg

post-49000-0-51363700-1382337941_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.