Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

scarlo

Nowy Użytkownik
  • Liczba zawartości

    43
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

11 Początkujący

O scarlo

  • Urodziny 10/09/1979

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Warszawa
  1. Fajna mołnia. Mam słabość do miedzianek. Deluxiak też bardzo ciekawy.
  2. Bardzo ładna choragiewka. Też miałem ją na oku, ale cena poszybowala w kosmos niestety.
  3. Jeszcze przypadkiem wpadła taka sekonda w stanie zupełnie nowym. Sekonda - Raketa 2609.HA I na kwiatka
  4. Zastanawiam się tyko czy koronka oryginalna - jakaś taka duża. Jeszcze taka rakietka.
  5. Z kolei u mnie miedziano dzisiaj Pobiedka z lumą i majak. (ta z prawej jest z zeszłego tygodnia).
  6. Ok. Dziękuję za rozwijanie moich wątpliwości.Pozdrawiam
  7. Mam pytanie. Wiem że w owej moskwie wskazówka sekundowa występuje w kolorze czerwonym. W katalogu jest zdjęcie czarno-białe, lecz wskazówka wydaje się być czarna. Czy jest możliwe żeby była też z białą wskazówką? Kształtem wygląda jak oryginalna.
  8. I ciekawe wskazówki muszę przyznać.
  9. Pobieda ma wymieniony mostek balansu, a w sportiwnym jest podmieniona koronka - chyba. A kwiatek... Kruchy jakiś skurczybyk. Na razie poprawiłem, nie widać
  10. Dzisiaj na bazarku zmarzłem jak psie g..... Pobieda miedzianka i sportiwny wróciły że mną do domu. Pobieda po prawej z zeszłego tygodnia. W deklu od sporta 7 wyskrobek z datami przeglądów naliczyłem (Chyba że dekiel nie od tego ). Żona mnie kiedyś zabije za tego kwiatka [emoji848] Z kolei ona przyniosła trzy fajne damki, ale niestety nie ruskie.
  11. Ja do domu wróciłem z takim oto jajeczkiem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.