Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ag2cek

Dylemat przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników chciałbym się zwrócić do Was gdyż noszę się z zamiarem zakupu nowego zegarka. Obecnie mam 3 zegarki marki Casio m.in. 

 

1. A168

2. F105w

3. Aw80

 

w dwóch pierwszych zegarkach połamało mi się mocowanie bransolety/paska do koperty ( stad chęć zakupu nowego zegarka). Co do zegarka aw80 jest z nim wszystko oka funkcje które ma odpowiadają mi ale...

 

chciałbym żebyście pomogli mi dobrać zegarek który z wyglądem jest podobny do dwóch pierwszych tzn

- jest plaski - nie ma wypukłego szkiełka 

- ma podświetlenie całej tarczy jak w a168 i f105w

- jest tylko cyfrowy (brak wskazówek) 

- może być cały plastikowy ale wezmę pod uwagę i taki który będzie miał bransoletę i kopertę stalową 

ogólnie chodzi mi o zegarek z wyglądu podobny do a168 lub f105w a funkcję miał z zegarka aw80.

 

Mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi :) i czekam na Wasze propozycje. Cena jaką mogę wydać to 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

W cenie 200 zł. można już nabyć g-shocka, np: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=Dw-5600  lub  lekko nagiąć budżet  (jeśli pierwszy się nie podoba) do:  http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=G-7700&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y - i ten ma więcej funkcji.

Żaden z nich nie będzie miał książki telefonicznej jak AW-80, ale czy na pewno jest Ci ona potrzebna? Są fony  ;) a różnica w jakości to przepaść, wiem bo mam AW-80 z wyłamanymi gniazdami teleskopów  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówi @tomaliusz ;) w tej cenie warto wziąć pod uwagę przedstawionego G-shocka i masz zegarek na co najmniej kilkanaście lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedź ale chyba bardziej mi się podoba ten pierwszy może i macie racje że ten data bank nie będzie mi potrzebny jeśli macie jakieś propozycje to proszę a możecie coś podesłać coś koło 100 zł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu doszedłem do wniosku że zegarek aw168 jak i fw105 do tej pory mi wystarczał ale od czasu jakiś timer albo alarm dobrze mieć w zegarku. Dziś także patrzałem na ten zegarek co poleciłeś i wydawał mi się spoko ale chciałem jeszcze zobaczyć czy dokonałem dobrego wyboru. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.