Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ĆwieQ

Zegarek Damski/Męski Casio do 160zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem tu nowa,chciałabym się Was poradzić.Jaki zegarek z firmy Casio lub innej kupić do 160zł porządny,wodoszczelny do tego stopnia by móc w nim nurkować beż akwalungu,kąpać się w wannie czy pod prysznicem,nurkować w jesiorach,morzach,oceanach ,nie chce go traktować jak złotą bransoletkę.Najlepiej podświetlany ,co za tym idzie elektroniczny,męski/damski obojętnie chodzi o to by był dość mały mówiąc 'mały' mam na myśli taki by był funkcjonalny do długiego rękawu,do kurtki przy codziennych czynnościach by nie przeszkadzał mam 168 cm 17 lat ,może to coś pomoże w doborze zegarka.Przyjmuje wszystkie propozycje,byle nie złoty.Dziekuję z góry za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje Ci linię Casio Sport.

Na przykład http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,12335,12354,783-0-0-LDF_30_4AEF.html

lub ten bardzo przyjemny i występuje w kilku wersjach kolorystycznych http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,12335,12354,7166-0-0-SDB_100_1AEF.html

lub http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,12335,12354,7283-0-0-SDB_100_3AEF.html.

Co do wymiarów powinny być ok ale najlepiej przymierz albo poszukaj w necie na stronach z lepszymi opisami po modelu zegarka.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panom za odpowiedź ,wszystkie które zostały przedstawione są ciekawe ,zwłaszcza ten pierwszy ,który zasugerował kornel91.Mam jednak wątpliwość ,w jakich zegarkach można nurkować/kąpać się ,nurkować hmm max 5m ? Chodzi mi o oznaczenia 30m ,50m ,100m itd ,do ilu "m" albo od ilu mogę spokojnie kąpać się i nurkować na małą głębokość w morzu /oceanie lub w wannie lub pod prysznicem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

100M dla Ciebie będzie wystarczający, choć w przypadku casio 50M też daję radę, miałem , nurkowałem z 50M i wytrzymał  :)

Firma casio pod względem WR wypada bardzo dobrze, tam gdzie np. w Timexie 50M jest wg. producenta na zachlapanie a w casio już można się kapać  :)

Proszę tabela casio:

wodoszcz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym pokazanym przeze mnie możesz się kąpać w wannie. Nurkować bym się bał.

 

Fajna jest klasyka G

 

http://allegro.pl/kultowy-casio-dw-5600e-1v-g-shock-na-prezent-i4352936853.html

 

Jeden z mniejszych G na kobiecym nadgarstku nie powinien wyglądać groteskowo.

 

Jest też wersja damska tylko jeszcze wyżej ponad budżet:

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-blx-5600-1er-baby-g-nowosc-i4314055185.html

http://allegro.pl/zegarek-damski-casio-bg-5600bk-1er-baby-g-100m-i4346992180.html#galeriaHover

I tylko lekko ponad budżet

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-baby-g-bg-5604-5e-do-6-lat-gwar-i4355967644.html


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kolejne odpowiedzi :) Właśnie interesuje mnie coraz bardziej seria G planuje jutro jechać do Apartu i tam przymierzyć i zobaczyć te zegarki.Największy problem jest z tym,jak będą leżeć na ręce jaką wielkość mają i jak będą współpracować z życiem codziennym ,czy to długi rękaw ,czy kurtka czy np zwykłe pisanie na laptopie,małe rzeczy a przy źle dobranym zegarku mogą stać się problematyczne.Mam do Was kolejną prośbę ,moglibyście wstawić zdj jakiegoś z tych zegarków lub z serii G zegarka na swojej ręce lub też na ręce kobiecej lub zbliżonej wielkością.W internecie nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Mój nadgarstek w obwodzie ma 17-17,5 cm.

Tutaj GW-9200 Riseman  :)

1.jpg

 

A ten w budżecie zbliżonym i najmniejszy z g-shocków, poruszany przez kolegę kornel91 - DW-5600 i też na mojej łapce  :D

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Albo idź na całość  :D  :lol:  :P  ;)

Król g-shocków - KING GX-56 - i znów moja łapka  :)

3c4e.jpg

Dla porównania z DW-5600

okxx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ĆwieQ przymierz DW-5600 jak będzie ok kupisz na allegro :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo widzę że w mare rozmiar odpowiada moim oczekiwaniom ,mianowicie zegarek g-shock DW-5600 ,pdoba mi się ,jeżeli będzie dobry rozmiar i dobra funkcjonalność jak ja to nazywam,to biorę :) Albo z Apartu albo z allego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Alle bierz - po co przepłacać w Aparcie, jak masz sprawdzonych sprzedawców w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo widzę że w mare rozmiar odpowiada moim oczekiwaniom ,mianowicie zegarek g-shock DW-5600 ,pdoba mi się ,jeżeli będzie dobry rozmiar i dobra funkcjonalność jak ja to nazywam,to biorę :) Albo z Apartu albo z allego 

 

 bardzo dobra funkcjonalność, dw5600 to klasyk,a na brytyjskim / i pewnie nie tylko/ amazonie jest najczęściej kupowanym g-shockiem. Ten model uważam  jako unisex, więc i na  przegubie dziewczyny jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-5600 powinien byc dobry ale uważam że lepiej będzie do Ciebie pasować Baby-G coś z BG-5600. Moja narzeczona też nosi i świetnie się sie prezentuje na nadgarstku a także nie przeszkadza w codziennym uzytkowaniu.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ale uważam że lepiej będzie do Ciebie pasować Baby-G coś z BG-5600. Moja narzeczona też nosi i świetnie się sie prezentuje na nadgarstku a także nie przeszkadza w codziennym uzytkowaniu.

 

 niekoniecznie, bo bg5600 jest mniejszy,a ten infantylny napis 'baby-g' na zegarku sądząc po zdjeciu zupelnie nie pasuje do autorki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.