Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafkol5

edox c1 diver uszkodzony mechanizm?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

tak jak w temacie od paru miesięcy mam problem z edoxem ma juz on parę lat ale zeby już cos było nie tak. otóż po zakupie (apart) wszystko było ok przyszedł czas wymiany batreii zawiozłem zegarek do apartu wysłali go gdzies do poznania wymienili baterie i było dobrze. problem zaczął sie gdy wymieniałem baterie drugi raz. zawiozłem znowu do apartu wysłali w to samo miejce odebrałem zegarek po wymianie i zaczęły sie problemy. świeżo po wymiane zegarek zaczął sie późnić sekundnik zatrzymywał się jak by coś go blokowało czasem pezskakiwał co 3sek jak by bat. znowu do wymiany był. jak leżał na półce jest ok zacznę tylko chodzić cuda się dzieją. oczywiście zawiozłem go spowrotem do apartu odesłali tam gdzie był wcześniej napsali że wymienili styk baterii i powinno być dobrze ale nic nie pomogło i nadal to samo wię zawiozłem znowu i znowu apart wysłał zadzwonili powiedzieli że go gruntownie przeczyszczą i sprawdzą. ale oczywiście znowu nic nie pomogło nadal jest to samo.pomóżcie co dalej robić. mozliwe że coś popsuli przy drugiej wymianie baterii.znowu go zawozić.niby wysyłają do autoryzowanego serwisu edox i nie potrafia poradzić sobie z takim problemem

 

 

pozdrawiam rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.