Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Patryk Martela

Gdzie kupie bezel do Riseman'a ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie posiadam riseman'a od kilku miesiecy. Kiedyś przeglądajac aukcje na allegro spotkalem się z używanym riseman'em w kolorze srebrnym. Wiem ze na europeiski rynek zostaly tylko wyposzczone w kolorze czarnym. Sprzedajacy napisał że kupił bezel od zibi za niecałe 100zł. Ja zadzwoniłem do nich i mieli kilka kolorów do wyboru za 250zł. Moze ktoś z was kupował taniej i podzieli sie z informacją gdzie można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucze, wcale taniej nie wychodzi. Nadal ponad 250zł. Może ktoś jeszcze zna najlepiej polskie sklepy z bezelami i paskami do GW-9200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

O jakich Wy tu kwotach piszecie!  :o

Zamawiałem u pani Sylwi: [email protected]

bezele w różnych kolorach (Riseman i nie tylko), były w cenach 35-42 zł. - wszystkie!!!

Podaj jakie konkretnie modele Cię interesują i napisz do Niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o komplet bezel + pasek. Pasek 28 funtów bazel 18 i koszty wysyłki .

@tomaliusz zamawiałeś sam bazel, czy z paskiem też ? Bo jestem w szkoku, Jak dzwoniłem do zibi to mi powiedzili za komplet 250 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno pisałem do Pani Sylwi i zamawiałem bezel i pasek do modelu g9300GY, który raczej podchodzi pod rzadko spotykany i ma mnie to wynieść ok 109zł juz z kosztami przesyłki. Mam tylko nadzieje ze nie dostane niebawem maila, że to jakas pomyłka była i nie mają jednak tych częsci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

@Patryk Martela

Bezele płaciłem po 35 zł.

Paski od 42 zł. do 72 (zależnie od modelu). Jak ja kupowałem to zawsze za kpl. płaciłem poniżej 100 zł. i to z przesyłką  :) ... a trochę tego było, m.inn. do Ryśka  :D

 

@kacprzak1991

Spoko, wszystko będzie OK, pani Sylwia słów na wiatr nie rzuca  :)

Jedyne co to mają długi okres oczekiwania, średnio 4-6 tygodnie ale warto!  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

A to część emaila p. Sylwi, do Tych modeli mieli możliwość ściągnąć pasek i bezel a w reszcie przypadków mieli nie kompletne.

 

On Wed, 5 Feb 2014 07:51:02 +0100, "Jaworska, Sylwia" <[email protected]> wrote:

Witam Częsci możemy zamówić do modeli GW-9200PJ-7 GW-9200MSJ-8 GW-9200ERJ-3 GW-9200CDJ-8 GW-9200BLJ-2
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

tomaliusz, sam wymieniałeś bezel z paskiem czy gdzieś np.timetrend

Oczywiście że sam  -_-, przecież to dziecinnie proste.

 

Wystarczy odkręcić cztery śrubki od paska i ot wszystko   :)  
Pasek wysuwamy z szczelin koperty a sam bezel podważamy od strony alti (aby zszedł z czerwonego guziczka) i pięknie schodzi.
Następnie musisz przełożyć tabliczkę z napisem sensor, podważyć igłą i wyjąć, przeklejasz z inną tasiemką dwustronnie klejącą lub wpuścić kropelkę kleju (np. do obuwia ale nie super glue  nono.gif ) w szczelinę.
W środku bezela znajduje się jeszcze do przełożenia wkład atrapy sensora z uszczelką i górna wkładka (nad napisem protection).
Jak odkręcisz to sam się przekonasz że to łatwe, zaobserwujesz jak jest w starym bezelu  :)
Można przy okazji zdjąć osłonkę od dekla (te mniejsze śrubki) aby wyczyścić z brudu a na pewno tam jest jak nigdy tam nie zaglądałeś   ;)
Uważaj tylko przy czyszczeniu, ostrożnie wokół samego czujnika, nie próbuj tam szczoteczką pojechać bo w środku jest tam taka maż (glut - aby go nie wyciągnąć) która przepuszcza powietrze a wodę niet !!!   :)
Edit:
Znalazłem zdjęcie poglądowe, tylko nie widać wkładu bezela tego nad protection bo na zdjęciu jest w starym bezelu :)
1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki wielkie, na pewno sie przyda osobą które chcą wymienić i na co trzeba zwrócić uwagę przy wymianie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.