Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Alicja Ł.

Dzień Dobry :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry!

Trafiłam na forum przypadkiem szukając pomysłu i porady na prezent dla chłopaka - koniecznie zegarek. Ilość wypowiedzi i tematów szczerze mi zaimponowała. Mam nadzieje, że pomożecie mi podjąć słuszną decyzję. nie znam się tak na czasomierzach, a tutaj widzę sami specjaliści i pasjonaci tematu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alicja ryzykowne to wejście bo nie jedna szukała zegarka dla chłopaka a potem zostawała z chłopakiem co ma już setki zegarków ;)

pozd.i witamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_gdansk
      Chciałbym kupić żonie zegarek z okazji tego, że urodziła mi córkę! Kwota jaką chcę przeznaczyć to ok. 1tys. złotych (w sklepie internetowym) poniewaz taniej prawda.
       
      Patrzyłem na formy Festina, Fossil, Tissot. Żona chciałaby zegarek na bransolecie, średniej wielkości (na pewno nie mały).
       
      Ciekawy jestem jaka firma najlepiej? chciałbym, żeby ten zegarek przetrał kilka lat i kiedyś mógłby być wreczony mojej córce.
       
      Jaką firmę polecacie drodzy Państwo? Gdzie kupić? Mogę dołożyć do tego tysiąca jeśli zakup będzie tego wart.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.