Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

feelthelight

Kupno zegarka ~500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Od jakiegoś czasu przeglądam forum i jestem mile zaskoczony fachowością osób wypowiadających się tutaj. Postanowiłem więc założyć konto i poradzić się. Otóż mimo młodego wieku jestem wielkim fanatykiem zegarków. Wprawdzie nie posiadam ich zbyt wiele, bo tylko Casio Edifice oraz taką oto Delbanę: http://www.uhrenchef.de/Quarzuhren/Delbana-Florence-Herrenuhr-in-Stahl::70.html lecz wciąż ciągnie mnie do zakupu czegoś nowego :) Problem jest następujący...

Szukam ładnego sikorka w granicach 500 zł (może być także nieco więcej, jeśli będzie warto). Mój cel to cudo na czarnym pasku (mile widziane białe przeszycia) z w miarę dużą okrągłą kopertą oraz białą tarczą. Nie ma być to typowy klasyk. Mile wskazane jakieś tarcze. Mimo, że uwielbiam zegarki, to jednak nie jestem fachowcem i ciężko podjąć mi jakąkolwiek decyzję. Przez głowę przechodziły mi różne myśli, nie mogę zaprzeczyć. Byłem skłonny wydać kilka stówek na podróbę (jak kto woli replikę). Jednak doszedłem do wniosku, że to kompletnie bez sensu lansować się zegarkiem, na który mnie w tym momencie nie stać. Dlatego też szukam czegoś wymarzonego, ale na własną kieszeń :)

Szukam czegoś na podobę może tego oto Bisseta: http://allegro.pl/tytanowy-zegarek-szwajcarski-bisset-bscc74-i4491111144.html. Z tym, że jak dla mnie ma zbyt wiele "bajerów", przez co jest bynajmniej dla mnie dość nieczytelny. Podałem jednak go jako przykład, aby było łatwiej coś poszukać :)

Wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

W okolicy 500zł powinieneś dać radę znaleźć na wschodzie - kwadrat z tarczkami na mechanizmie automatycznym, pasek spokojnie wymienisz kupując gotowiec lub zamawiając u jakiegoś naszego paskoroba :)
Orient CETAC002B:
12231.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeej, co mi się uzbudrało z kwadratową kopertą ! :) Wybaczcie, oczywiście chodziło mi o kopertę okrągłą. To pewnie przez późną porę walnąłem takiego psikusa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

To w takim razie nominuję mojego ulubionego kasiaka (Casio EFR-526L-7AV) - uniwersalny i przywołujący na myśl klasykę chrono :)
products_1327_113815681EFR-526L-7AVEF.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły i na pewno rozważę opcję jego zakupu ;) Z tym, że hmmm, powiedzmy, że Casio nie najlepiej mi się kojarzy. Chyba nie mógłbym korzystać z ich kalkulatora i mieć sikorka na ręce. Designowo - owszem, bardzo ładny i to jest właśnie mój typ, jednak mam jakiś "wstręt" do tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Seria Edifice akurat jest już zacna, a tutaj w dobrej cenie masz solidne chrono, fajną stylistykę i 100WR pozwalające nawet na pływanie jak zajdzie taka potrzeba, ale oczywiście jak Casio odrzuca to trzeba będzie pomyśleć o czymś innym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.