Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sigma87

Omega z Indii

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wyjaśni mi, dlaczego 90% ofert starych Omeg do 2000zł pochodzi z Indii? Jakiś exodus się odbywał w latach 70' z Europy?

Sprzedawcy są "trusted", więc powinno być wszystko w porządku, ale jakoś tak nieswojo kupować z Bombaju.

 

edit: chodzi o oferty z chrono24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Wydaje mi się, że skupują trupki, po czym je "sopoczą", zazwyczaj zresztą robiąc bardzo malownicze tarcze. Zresztą to nie tylko Omegi - na ebayu jest na przykład cała armia Rolexów Explorerów starych we wszystkich kolorach tęczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tarcze jak tecza...odobiscie trzymam sie z dala :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.