Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krzysztof_jarzyna

TH CARRERA CV2010

Rekomendowane odpowiedzi

Widać dosć wyraźnie, co tam w srodku siedzi. Wygląda Ci to na Chinczyka ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że zegarek to oryginał. Cena wbrew pozorom na stan ilustrowany poprzez zdjęcia i brak jakichkolwiek papierów nie jest zbyt atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Na bazarku jest wystawiony podobny więc mozesz porównac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki

zegarek znów powrócił na allegro i znowu mnie kusi, martwi mnie jedynie, że poprzednio próbowałem dopytać sprzedającego o detale typu czy jest pierwszym/jedynym właścicielem, czy ma komplet dokumentów i czy deklaruje autentyczność, niestety nie otrzymałem odpowiedzi.

 

Clepsidre piszesz, że brak papierów, kontaktowałeś się może ze sprzedającym, w treści aukcji jest napisane: "W zestawie:zegarek, pudełko, papiery" ?

A co do stanu to jakiś większych uszczerbków nie znalazłem, chociaż fakt iż zdjęcia niezbyt dobrej jakości.

Dobrze by było obejrzeć go w realu, może ktoś ze stołecznych forumowiczów zechciałby zerknąć?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.