Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ReleKuki

Witajcie Szanowni Forumowicze

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie serdecznie, zacznę od przedstawienia się skromnie mówiąc, że mam na imię Rafał i zegarkami interesuję się od lat, a przypadkowo trafiając na to interesujące forum postanowiłem do niego dołączyć bardziej z ciekawości i chęci pogłębiania swojej wiedzy, niż by dzielić się swoją skromną wiedząc na temat sztuki zegarmistrzowskiej. Mówiąc nieco o sobie wspomnę, że interesuję się jedynie zegarkami mechanicznymi. Nie chcę co prawda nikogo urazić, ale nigdy nie interesowały mnie zegarki kwarcowe, ani hybrydowe. Zawsze ciągnęło mnie do mechanizmów manufakturowych, sam nie wiem dlaczego, ale najlepiej z chronografem. Z czasem moimi ulubionymi zegarkami stały się czasomierze takich firm jak Rolex, Zenith, Omega, Breitling, IWC, Tag Heuer, Oris i nie koniecznie takiej kolejności. Dodam, że aktywnie nurkuję i stety/niestety tym samym jestem głównie skazany na Divery, które bardzo cenię i lubię oraz niepoprawnie noszę na codzień. Obecnie planuję zakup omegi seamaster planet ocean z jak na razie marnym skutkiem. Zobaczymy co czas przyniesie. Raz jeszcze bardzo miło mi do Was dołączyć i w razie czego jestem do Waszej dyspozycji. Pozdrawiam Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przy takich powitaniach moje wygląda niezwykle słabo... Pewnie nie podzielimy jednego zdania (chyba że wkręcę się w zegarki mechaniczne), ale zawsze chętnie poczytam i pooglądam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę dodać, że nigdy nie twierdziłem, że zegarki kwarcowe, hybrydowe są złe lub nieintersujące, jednak mnie zawsze ciągnęło do mechaniaki zawartej w zegarku i że tak powiem ten klasyczności. Sam obecnie powoli zaczynam rozważać jakiegoś markowego divera z chronografem, ale myślać o wydaniu załóżmy 5000 zł na kwarca, boli coś w środku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.