Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pszawa

Dzień dobry

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

jestem na etapie poszukiwań zegarka, stąd trafiłem na to forum. Dawno temu (nie chcę skłamać, ale chyba z 15 lat) dostałem zegarek Casio W740

 

 

W_740_1VS_Casio_Watch.jpg

 

(a przynajmniej tak wyglądał). Działał świetnie. Wyglądał świetnie. Niestety po kilku latach plastik nie wytrzymał i teleskopy zaczęły wyskakiwać ze swoich zagłębień tak, że zegarek stał się zegarkiem kieszonkowym. Potem przyszedł czas komórek i zegarek nie był już potrzebny. Dzisiaj mamy smartfony i niby mają nieograniczone możliwości. Są naszpikowane czujnikami i pod względem funkcji, żaden zegarek nie może się z nimi równać, ale jest jedna rzecz, która mnie dobija - opóźnienia. Gdy chcę sprawdzić godzinę, to chcę ją sprawdzić od razu. W telefonie muszę odblokować ekran. Jeżeli telefon jest świeży, to nie ma problemu. Jeżeli jednak przewinęły się przez niego setki aplikacji, to działa wolniej, nawet na tyle, że odblokowanie ekranu trwa kilkaset milisekund. Jeżeli chciałbym ustawić timer (żeby nie zapomnieć za 20 min sprawdzić ryżu) i pomyśle o tym, że muszę telefon odblokować, poczekać, kliknąć zegar, poczekać, przewinąć na timer, kliknąć ustawianie czasu, ustawić minuty, wystartować, to mi się odechciewa. 

Zegarki firmy Casio niestety praktycznie stoją w miejscu, ale może dzięki temu są lepiej dopracowane niż inne "gadżety elektroniczne".

 

Pozdrawiam Forumowiczów :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.