Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kuku

G-Shock gw-4000-problem z datownikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Napaliłem się na właśnie ten model G-Shocka, tylko ogólnie jest problem z jego dostępnością, no i cena jak dla mnie trochę zaporowa, ale udało mi się znaleźć ten model w dość dobrej cenie, tylko sprzedający piszę, że jest problem z datownikiem, a mianowicie wskazuję np. połowę 17 i połowę 18 i teraz nie wiem czy jest możliwa naprawa tej usterki i czy jest kosztowna??? Nie wiem czy pakować się w kupno, czy lepiej odpuścić, może mieliście podobny i napiszecie czy jest możliwa naprawa.

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym sie bardziej zastanawiał czy to jest oryginał.Bo jakoś mnie to dziwi że w takim zegarku coś takiego się dzieje.

Jesteś pewien pochodzenia zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewien, to niczego nie jestem, chyba że śmierci.Sprzedający zapewnia, że jest wypełniona gwarancja, a nie oddał go z braku czasu, też mi się to wydaję podejrzane, ale jeśli piszę prawdę, to może warto spróbować.  Tutaj mam fotkę, może bardziej obeznani w temacie wypowiedzą się czy to oryginał:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datownik zrobiony ;) wystarczyło go ustawić ręcznie.

Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.