Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość mike74

bulova marine star

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mike74

drodzy Panstwo, bede wdzieczny za informacje nt zegarka bulova 98B130, zegarek kwarcowy, 200 m, jest teraz w time trend za pol ceny ale to mniej wazne, napiszcie prosze co sadzicie od strony technicznej i wykonania zegarka, jaki tam jest mechanizm, generalnie co sadzicie o tym konkretnym zegarku.z gory dziekuje

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulova teraz to Citizen, czyli w środku jakaś Mioyta.

Za 5 stów można wziąć - ja wybrałbym czarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mike74

czy jest to klasyczny diver? i jak on sie ma np do zegarka pokroju orient ray? oprocz tego ze orient to automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem dylemat Bulova czy orient ray. Osobiście nie mam uczulenia na prąd i wybrałem 98B130. Bardziej podobała mi się tarcza i ułożenie na nadgarstku (18,5 cm), do tego w środku solidna Mioyta.

Orient oprócz tego, że automat (co dla dużej części jest pierwszym i ostatnim argumentem :D to pewnie łatwiej będzie sprzedać jak sie ewentualnie znudzi. Na zdjęciach tego nie widac, ale ma "obłe" kształty, jednym to przeszkadza innym nie. Najlepiej przymierzyć obydwa i podjąć decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mike74

ale czy wykonaniem zewnetrznym ta bulova odbiega od raya? czy sa porownywalne? i czy rzeczywiscie jest to diver?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy wykonaniem zewnetrznym ta bulova odbiega od raya? czy sa porownywalne? i czy rzeczywiscie jest to diver?

 

jak dla mnie wykonanie na tym samym poziomie.

 

jeżeli weźmiemy pod uwagę takie cechy: duża koperta z bransoletą, wyraźna, czytelna tarcza, duże wskazówki pokryte warstwą świecącą w ciemności, obrotowy pierścień (do odmierzania czasu pod wodą) to są to divery w wersji "light". Do dużych głebokości przydałby się zawór helowy, jeszcze większa wodoszzcelnośc itd. Zresztą "prawdziwe divery" to można sobie w walizce przewieźc i dopiero przed nurkowaniem założyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mike74

po kilku dniach od zakupu stwierdzam ze zegarek mimo ze kwarc swietny, bardzo dobrze wykonany i co mnie zaskoczylo ma lepsza lumine niz orient ray.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem się dowiedzieć jak tam się sprawuje ta bulova marine star, spodobał mi się ten zegarek i właśnie sobie zamówiłem z usa w wydaje mi się bardzo dobrej cenie. Jestem ciekawy jak się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sieć i nie znalazłem zegarka w żadnym z naszych sklepów. Jest gdzieś dostępny? Najchętniej nabyłbym automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.