Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hesus

alternatywa dla Antei - zegarek do koszuli.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
 
Raz już pomogliście mi z wyborem, cieszę się na codzień z pięknego Blue Raya, więc wracam z kolejnym tematem :) Chciałbym kupić zegarek na okazje czy to służbowe, czy bardziej oficjalne - czyli do koszuli. Zegarek na ręku będzie 2-3 razy w miesiącu, więc wydaje mi się, że kwarc chyba mniej problematycznym wyborem będzie - nie posiadam rotomatu :) tak w skrócie co bym chciał:

-coś z minimalistycznym wzornictwem, preferowana biała/jasna tarcza, czarnych nie skreślam, ale biel mi się bardziej elegancka wydaje. obowiązkowo bez złotych elementów.
-fajnie jakby był szafir
-pasek lub opcja na montaż takiego.
-na niewieli nadgarstek - ok 17cm. 42mm max

-cena tak do 1500zł
 
ideałem dla mnie są takie dwa modele:
WTGT-nomos-tangente-stowa-antea-ks-gear-

 

Jednak cena niestety na nieakceptowalnym dla mnie poziomie :) więc pytanie czy można kupić coś w podobnej stylistyce za mniejszy pieniądz?

 

Jako opcje alternatywne rozpatruje dwa modele:

-takiego stenka - http://montre24.com/postimg1/smar38d.jpg

-albo takiego kwarcowego junkersa - http://www.swiss.com.pl/swiss_static/uploads/product/thumbnail.php?image=6070_5.jpg&height=400&width=340

 

Tego junkersa to mogę wziąć za mile w Miles and More i dopłata byłaby póki co minimalna :)
 

I tutaj prośba, aby ktoś mądry coś polecił, bo mam cichą nadzieję, że nie znam na tyle rynku i znajdzie się coś w akceptowalnej kasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Rodina

xanhiDS.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta Rodina to chyba 100% chińczyk? :) dzięki, na pewno wezmę pod uwagę, choć nie ukrywam, że wolałbym coś z europejskim czy to japońskim brandem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie ta stylistyka, ale...

 

a5c73de36178d3f5cca1cecc31d2e298.jpg

 

Orient Bambino ;)

 

Jak jesteś cierpliwy to poczekaj na Vratislavie.

 

A z tych dwóch wymienionych przez ciebie, to chyba Junkers


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue Mako potwierdzam, piękny :) ale Ray jednak bardziej mi pasował. Natomiast te bambino już nie do końca mi pasuje. 

Wyszperałem też Vratislave forumową i w sumie ciekawy koncept. Cierpliwy człowiek ze mnie, więc mogę czekać, w międzyczasie też bazarek przeglądając...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.