Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CG1975

jaki zegrek do 1200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu zegarka. Trafiając na to forum posiłkowłem się wiedzą która jest tu zawarta. Czytałęm wiele wątków, wiele opini. Myślalem że wiedzac więcej będą bliższy wyborowi. Okazało się iż spowodowało większy mętlik.

Wziąłem sprawy w swoje ręce i przeszedłem się po kilku punktach. Proponowano różne modele. Te które trafił do mnie to:

- SEIKO

http://timetrend.pl/zegarki/1019-seiko.html

- ATLANTIC

http://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-ATLANTIC-SEACLOUD-73365.41.21/6373

Powyższe 2 modele wpadły mi w oko.

Zastanawiam się czy kierunek japoński i kinetic jest słuszną drogą. Może są jakieś modele których nie wziąąłem pod uwagę.

Proszę o pomoc.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

a rąsia duża?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że wielu nie wziąłeś pod uwagę. Napisz trochę więcej o oczekiwaniach co do zegarka :

- wymiary

- mechanizm

- kolor tarczy zakładam biały po wklejonych linkach

- do czego będzie noszony

Generalnie japończyki to może być dobry kierunek ale musisz napisać coś wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie miałby to być zegarek dość uniwersalny, noszony do wszystkiego. W przyszłości zapewne wpadnie jakiś garniturowiec, bynajmniej tak wygląda na dzień dzisiejszy. Nad samymi wymiarami się nie  zastanawiałem lecz wymienione powyżej leżały dość dobrze. Kolor tarczy raczej biały choć niczego nie wykluczam. Jeśli chodzi o mechanizm ... tu jest problem. Nie znam się lecz po lekturze pomyślałem o kinetic. Brany był najpoważniej pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.