Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mati11_1

Seiko 5

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

zdecydowałem się na zakup pierwszego zegarka mechanicznego. Przeczytałem wiele tematów i wybrałem Seiko 5. Pytanie, czy to jest oryginał: http://allegro.pl/zegarek-seiko-snk809-k2-nowy-najtaniej-w-wa-i5483501231.html

 

Drugie pytanie dotyczy czarnego paska skórzanego, który chciałbym do niego dokupić. Czy możecie coś polecić w dobrej cenie i jakości? Może podacie jakiś link od kogoś sprawdzonego np. z alledrogo? Mogę wydać ok. 100PLN, ważne żeby posłużył jakiś czas.

 

Dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na bazarku pasek, chyba coś widziałem :) Seiko wygląda ok, chociaż nie znam sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na konto sprzedawcy nie ma co podejrzewać podróby. tym bardziej, że cena też jest normalna. podoba się to spokojnie możesz brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za pomoc, zegarek już na ręku. Jestem super zadowolony, zwłaszcza że cena wyniosła 300PLN.

 

Pozdrawiam

 

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.