Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

weider91

Zapadnięty przycisk - wymiana gwarancyjna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was pytanie odnośnie gwarancji u Zibiego, mianowicie kupiłem g-shocka Gulfmana 9100 ok 2 miesiące wstecz, i teraz od paru dni zauważyłem, że przycisk od podświetlania mam zapadnięty, tzn nie czuję tego wciśnięcia w ogóle, jest taki twardy, tak jakbym nic nie naciskał, ale działa pytanie brzmi, czy przyjmą mi to na gwarancje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Reklamuj, pewnie sprężynka pękła lub wpadła do środka, nie powinno być problemu z gwarancją jeśli sam nic nie grzebałeś.

Ważne też abyś w tej chwili nie moczył zegarka bo może nie trzymać szczelności przez nie dociskający guzik do uszczelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nic nie grzebałem,a ostatni raz wodował jak przycisk był jeszcze sprawny. Dziękuję za informację, w takim razie oddam na gwarancje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chcę zakładać nowego tematu, więc pozwolę sobie odgrzać kotlet. Oddałem na gwarancję, nie było problemu, w opisie napisane jest czyszczenie przycisku,sprawdzenie wodoszczelności. Ogólnie przez pierwsze dni sporadycznie przyciskając co prawda nie wciskał się jak reszta idealnie, ale działał w miarę ok. Minęło trochę czasu i znów to samo ... a używałem bardzo rzadko, w sumie logiczne, że tylko wieczorami i zapadł się znów. Chcę znów odesłać i mam pytanie jak wygląda kwestia zwrotu pieniędzy za wysyłkę ? mogę się domagać ? i po ilu razy oddania na gwarancję wymieniają na nowy zegarek, czy nie ma takiej opcji? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej zapytać o te rzeczy sprzedawcę czyli u źródła zamiast gdybać na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.