Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Musashi

Omega pasówka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od dawna chodzi mi po głowie zegarek omega . Z tego co się dowiedziałem jest to zegarek który został zbudowany na bazie zegarka kieszonkowego . 

Nie jest to zbyt popularna operacja dla tego nie wiem od czego zacząć . 

Można powiedzieć że jestem na niego bardzo nakręcony :P Oczywiście w granicach rozsądku finansowego .

Lepiej kupić już gotowy zegarek , czy kieszonkowy i udać się i tu pytanie do kogo bo przeciętny zegarmistrz z tego co wiem nie bawi się w dorabianie kopert i inne tuningi . 

 

Pozdrawiam

post-76456-0-92144900-1444149301.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej będzie zrobić "samemu" :)

Wystarczy nabyć mechanizm z dobrze zachowaną tarczą, i napisać np do kolegi forumowego @liszewski.md który zrobi kopertę wedle życzenia..... :)

 

Pozdrawiam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze 500zł przekazać na cel charytatywny... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm, tarcza, koperta - odrobina cierpliwości, fora internetowe, serwisy aukcyjne i targi staroci... 

Przykładowo, Omega, Marek wie która, mechanizm z wałkiem i koronką - 150, koperta stara w b. dobrym stanie, ze szkłem -  50, tarcza, stara, czarna, z sekundą na "9", bez nóżek - 30. Zegarek aktualnie leży u mistrza, gdyż trzeba trochę powiercić (otwór pod wałek) i pofrezować. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek mam do ogarnięcia za grosze tylko uszkodzony , tarcza tak samo . Największy problem będzie pewnie z dostaniem tarczy . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek mam do ogarnięcia za grosze tylko uszkodzony 

Ogarnięcia?,sam będziesz naprawiał jak dobrze rozumiem?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee , ja się tego nie podejmuje . Do ogarnięcia czyli że mam skąd taki wziąć za nie duże pieniądze . A naprawę będe musiał komuś zlecić , ciekawe czy bardziej się nie opłaci kupić sprawnej niż naprawiać tą . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.