Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SzalonyKapelusznik

Witam wszystkich forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie.

 

Jestem nowym użytkownikiem tego forum, jeszcze nie posiadającym pełnych praw. Klikam do was z okolic Częstochowy ponieważ jest to mała miejscowość więc nie będę podawał jej nazwy, no chyba że o to poprosicie. Interesuję się zegarkami oraz zegarami ale moją największą miłością są pióra wieczne i kolejnictwo zatem można wywnioskować że moją ulubioną epoką historyczną będzie XIX i początek XX wieku, Jestem tu aby poszerzyć swoją wiedzę na temat zegarków i zegarów, skoro już wspomniałem o XIX wieku nie sposób ominąć mojego ulubionego rodzaju zegarków czyli zegarków kieszonkowych (cebuli). Mogę dla ciekawostki powiedzieć że mój pradziadek posiadał owe "cebule" jedną wielką ankera i drugą mniejszą omegi, niestety ten skarb rodzinny zaginął a pradziadek nie żyje już od czasów II wojny światowej.

 

Jeszcze raz serdecznie was witam i do miłego pisania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Witamy :) tym serdeczniej bo też okolice Czewy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

<---     Czyżbyś też ubił cylindry?... ;)  Witamy ciepło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za miłe przywitanie :) tak, jasne lubię modę męską z XIX wieku surduty muchy no i cylindry jak najbardziej też :) tylko wiesz, dzisiaj ciężko było by chodzić w cylindrze i nie być okazem drwin i wytkania palcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.