Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ummagumma

Military Style

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

na forum zarajestrowałem się ponieważ nie chcę kupować zegarka w ciemno i mam nadzieję, że mi pomożecie. Mam zamiar kupić swojego pierwszego casuala. Celuję w military style, coś jak np Seiko SN805.

Byłem już prawie zdecydowany na zakup ale jednak zbyt mała koperta mnie zniechęciła (37). Jenak 40 to minimum. Teraz szukam czegoś o podobym wyglądzie. Znalazłem zegarek BULOVA 96A102:

 

http://timetrend.pl/zegarki/127-bulova.html

 

oraz BULOVA Military B96B229:

 

http://timetrend.pl/zegarki/11781-bulova-military-96b229.html  - ten jednak znacznie przekracza mój budżet, no chyba że można "upolować" gdzieś taniej o kilka stów.

 

I teraz pytanie do Was. Czy warto dopłacać do Bulovy, a może istnieje inna, lepsza alternatywa dla zegarka stylizowanego na militarny? Zakres cenowy, który mnie interesuje to 500 - 1000 zł. Jestem w stanie "trochę" go nagiąć jeśli gra będzie warta świeczki. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Obik. Prawdę powiedziawszy wolałbym nowy, w miare renomowanej firmy. Wiem ze to podnosi cenę. Sorry ale akurat ten ze zdjęcia mi się nie podoba ;) Wolę jednak bardziej stonowany, właśnie tak wskazany przeze mnie Seiko. Niestety nie mogę odpowiedzieć na pytanie czy kwarcowy czy mechaniczny gdyż się po prostu na tym nie znam. Jeśli to pomoże to mam zamiar nosić zegarek codziennie a nie od swieta. Dzięki za propozycje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.