Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BellaUrsa

Oferty gazetkowe dla miłośników zegarków

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

Chciałbym zaproponować temat - z którym spotkałem się na innych forach - dotyczący ciekawych ofert i promocji ze sklepów stacjonarnych, sieciowych, które mogły by zainteresować innych forumowiczów. Podobnie jak na forum przyczepek kempingowych i karawaningu użytkownicy informowali się o promocjach na przenośne toalety, prysznice czy namioty, a surwiwalowcy o tanich apteczkach pierwszej pomocy czy kocach termicznych, tak może i w naszym gronie komuś takie informacje również się przydadzą. 

 

Raczej mało prawdopodobne, by trafić w ten sposób na ofertę na oliwy Moebiusa czy specjalistyczny sprzęt zegarmistrzowski który mógłby skusić amatorów do zakupu, ale czasami trafiają się ciekawe oferty na mniej skomplikowany sprzęt, np. szkło powiększające z podświetleniem, które sam z chęcią bym kupił. Oczywiście większość akcesoriów jakie można by tu wymienić da się kupić np. na allegro, jednak dla mnie kupowanie w sklepach stacjonarnych jest o tyle lepsze, że dany przedmiot mogę ocenić organoleptycznie we włąsnym zakresie zanim podejmę decyzję o zakupie. Poza tym odchodzą koszty wysyłki, czekanie, ew. ryzyko uszkodzenia, reklamowania produktu, jest też szansa na np. 3-letni okres gwarancyjny.

 

Nie przedłużając, chciałbym poinformować o tym co sam znalazłem i co z punktu widzenia naszego hobby może być dla niektórych użytkowników interesujące, otóż:

 

10 grudnia 2015 w sieci sklepów LIDL będzie dostępne:

 

- urządzenie czyszczące ultradźwiękami 50W Silvercrest, 46kHz, wyświetlacz LED, timer, wskaźnik sekund - cena to 99PLN (o ile sprawdzałem, to ceny takich urządzeń zaczynają się od 130 pln bez wysyłki, więc chyba warto kupić jeśli ktoś potrzebuje i przetestować co jest ona warta. Dodatkowo w ciągu 7 dni można taki sprzęt zwrócić http://www.lidl.pl/pl/2308.htma gwarancja to chyba właśnie 3 lata )

 

- AURIOL skrzynka na 6 zegarków dostępna w dwóch wersjach (6 miejsc w rzędzie lub 2 rzędy po 3 zegarki), zamykana na kluczyki - cena 49,99PLN

 

http://gazetka.lidl.pl/c1dd30ed-25cb-4ac1-ae72-1711fc4d1081/

 

 

 

Może komuś się przydadzą te informacje.

 

Pozdrawiam, Krzysiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.