Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek8111

GG-1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Ja płacąc PayPal czekalem 6 dni na dostawę od eglobal. Forma płatności ma wpływ na czas realizacji zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd takie wnioski ??

 

Kupowałeś np dwa razy , wybierając różne metody płatności i przyszły mniej więcej po tym samym czasie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioski zebrane z kilku postów na tej stronie + moje doświadczeni. Nikogo nie zamierzam przekonywać, że jest tak jak napisałem bo do tego potrzeba twardych dowodów a takich nie jestem wstanie przedstawić. Opisałem tylko moje doświadczenie z eglobal. Sam szukając informacji o tym sklepie starałem się czytać informacje o czasie w jakim zegarki docierały nabywców. Życzę Wam wszystkim abyście otrzymali swoje zegary w jak najkrótszym czasie i żeby długo cieszyły oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzicie ze to troche dziwne? Przelewy24 twierdza ze kase przekazali do odbiorcy 03.10,a eglobal niby caly czas za nia czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Pisałem wcześniej ze zamawialem dwa zegarki w odstepach czasowych i oba przyszly po ok 12-13 dniach. Płaciłem przez przelew24 . Twoje zamówienie przszlo po 6 dniach a płaciłes poprzez PayPal.

 

Drapnięte przy pomocy Note 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie popłyniesz z kasą, pewnie procedury księgowania się przeciągają. Nie spotkałem jeszcze żadnych komentarzy na temat utopienia pieniędzy w transakcji z tym sklepem. Powodzenia życzę i radości z zegara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie cos ruszylo bo wskoczylo na przetwarzanie ☺

Moze naprawde tak dlugo ksieguja kase jak idzie przez przelewy. Nastepny zakup zrobie przez PayPala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie głównej jest info , ze nie pracują w poniedziałek. Wiec pewnie się wysyłka opóźni.

 

Drapnięte przy pomocy Note 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że mój juz w drodze. Nawet butelkę Maker's Mark przygotowałem

 

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że mój juz w drodze. Nawet butelkę Maker's Mark przygotowałem

 

N6 & TT

A co zamowiles jesli to nie takemnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chociaż to "gorszy" brat gwg-1000, to i tak radocha z zakupu ogromna

 

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kupuje to na co go stać.  Chciałbym mieć GWG , bo mi się bardzo podoba , ale dla mnie ta kasa jest nie osiągalna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zamawiaj to naprawdę fajnie wyglądający zegarek. Nie ma może wielu czujników ale jako zegarek do wskazywania godziny się nadaje. Czarny czy zielony to sprawa indywidualna. Mnie się podoba zielony bo lubię militarny styl. Wachalem się tylko czy zielony czy tan, ale negatyw dla mnie jest mało czytelny.

 

attachicon.gifIMG_20160928_092342012.jpg

 

Drapnięte przy pomocy Note 4

 

 

Właśnie dojrzałem że faktycznie "tan" ma negatyw - kurcze akurat najbardziej mi pasuje z tym paskiem i dodatkami na tarczy (kolorystycznie) tylko wolę bardziej czytelny wyświetlacz - najbardziej mi leży GWG-1000 (za***iście czytelny) ale na chwilę obecną jest może i osiągalny ale cena jest chyba lekko  przesadzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś w Toruniu w galerii Copernikus, nie mogłem się oprzeć i wstąpiłem do "zegarkowego"

w środku 2 gablotki z Casio i 3 miłe panie. pytam o GG-1000 a one, że jeszcze nie mają bo to nowy model i dopiero wchodzi na salony.

pytam, jaka będzie przybliżona cena?

- około 1400 - 1600 PLN

...chciałem pokazać ile kosztuje na eglobal, ale odpuściłem sobie...

 

ps. mudman G-9300 = 935 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak po przeszukaniu ofert na GWG - 1000 ( decyzja zapadła ) biorę - raz kozie śmierć - tylko muszę się zastanowić albowiem osiołkowi w żłoby dano i pozostaje trudna decyzja - wybór pomiędzy yellow i tan

 

 

ps

takie coś też jest ciekawe :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.