Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

TAG Formula1 Quartz - warto?

Kwarc za ~4 500 PLN? TAG

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 zielony

zielony
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 09 kwiecień 2017 - 19:57

Hej,

Mam mocno mieszane uczucia, co do  takiego cudeńka:

https://www.tagheuer...-caz1014-fc8196

tag-heuer-formula-1-blue-chronograph-men

Zegarek juz mierzony i wygląda rewelacyjnie, tylko wciąż... to kwarc :) Miał już ktoś styczność kwarcowymi TAG'ami - warto?

A dla żony:

f1d96d215.jpg

I znów dylemat, kwarc?

Przeszukałem forum i zgadzam się, że automaty mają duszę itd., mam już automat i zastanawiam się nad czymś bardziej weekendowym :)

• 0

#2 5kemot5

5kemot5
  • Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 09:00

Kwarce mają swoje plusy, to że mechanik ma 'duszę', nie znaczy że kwarc jest 'be', ale akurat cena tego Taga to moim zdaniem trochę przeginka. Tylko kto bogatemu zabroni :lol:

Jeśli to Twój wymarzony, bardzo Ci się podoba i śpisz na forsie, to go weź - na pewno będziesz zadowolony, raczej problemów nie powinno być żadnych. Jeśli nie - to rozeznaj się w rynku - według mnie można znaleźć coś ciekawszego - bez względu na to czy ma to być kwarc czy mechanik.

A dla żony, jeśli nie jest jakoś wyjątkowo rozeznana w temacie, to kwarc dobrej marki będzie najlepszy. Z mojego doświadczenia wynika, że kobiety najbardziej zwracają uwagę na wygląd, więc najlepiej wziąć to co uważają za najpiękniejsze, i druga sprawa - ważna jest dla nich bezproblemowość, a o mechanika trzeba dbać B)

• 0

#3 Nabuhowsky

Nabuhowsky
  • Użytkownik
  • 362 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 17:11

Myślę, że warto z praktycznym parametrami (200m), Formuła wygląda rasowo i sportowo zwłaszcza z tym paskiem NATO chociaż ja bym na Twoim miejscu kupił na bransolecie i dokupil pasek albo zamiennik

A co do kobiet i kwarcow to myślę że to najlepsza opcja bo wtedy masz bezobslugowy zegarek
  • 1

#4 Protas

Protas
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 16:29

Też o nim myślałem.... widziałem go w Kruku za ok 5 tys a jeszcze chcieli dać 5% rabatu. za 900 można było zamówić bransoletę

Wziąłem formula 1 też kwarca

• 0

#5 berr

berr
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 01:33

Jesli chcesz fajny wyglad plus marke rozpoznawalna to TH fajny wybor w tej cenie, jesli chcesz sie bawic w auto to jest najwyzszy model f1 chrono automat za 1695 dolarow w usa :D
http://www.jomashop....010-ba0876.html

• 0

#6 zielony

zielony
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 09:22

Kupione dwa - szczęście żony i mój uśmiech :) następny za 3 lata, a marzenie to Jaeger LeCoultre
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TAG

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych