Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Friedrich

Seiko 5 SNKL23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Właśnie zachorowałem na w/w model i jest problem, bo ciężko go dostać w przystępnej cenie (uwzględniając okazje cenowe, które pojawiły się jakiś czas temu). Znalazłem go w dwóch miejscach:

 

Pierwsze

Drugie

 

Co do pierwszego sklepu, to nie mam żadnych wątpliwości odnośnie zakupu, z drugim zaś doświadczenia nie mam a cenowo jest praktycznie to samo, z tym że opcja pierwsza to Made in Malaysia a druga Made in Japan. Jestem tego świadom, że prawdopodobnie nic ich nie różni (wystarczy, że nadzór nad produkcją sprawują Japończycy i gdziekolwiek by tego nie składali, to z automatu dostaje "Made in Japan"), ale jednak ten napis to raz, że większy prestiż wśród niezaznajomionych z Japońskim prawem znajomych, a dwa - łatwiejsza ewentualna sprzedaż (również z tego samego powodu).

 

Jeżeli ktoś zna jakieś inne strony, na której jest dostępny (obojętnie jaka wersja), to proszę napisać - im taniej, tym lepiej. Górną granicą w przypadku egzemplarzy "Made in Japan", niech będzie 5,5 Jagiełły (bez cła / VATu).

 

PS. Może mi ktoś powiedzieć, jak zobaczyć opinie sprzedawcy na Rakutenie? - Szukam, klikam i dojść nie mogę...

 

Z góry Dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam.


"Tick Tick Tick, that's the sound of your life running out..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie ważne. Zdążyłem się załapać na egzemplarz nowy z ebay'a za 300 cebulionów. Za tą cenę może być i Made in Pakistan. ;)


"Tick Tick Tick, that's the sound of your life running out..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.