Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mike.cattana

Czołem Panie i Panowie!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Obserwuję to forum już od około roku, a bardziej wnikliwie od około pół roku. Konto założyłem dopiero parę tygodni temu, zaś właśnie przed chwilą natchnęło mnie by wreszcie się odezwać, a to z racji odebrania w dniu dzisiejszym mojego pierwszego mechanika, którym jest bardzo dobrze znany na tym forum:

- Orient Mako II w kolorze tzw. Blue Sunburst :-)

 

Mam nadzieję że mi się spodoba na dłużej. Do zakupu mechanika przekonały mnie oczywiście Wasze opinie na forum.

 

Do tej pory przez ostatnie 10 lat stopniowo stałem się posiadaczem kilku zegarków kwarcowych, które nosiłem/noszę do różnych okazji.

 

Są to przede wszystkim:

 

- Maurice Lacroix Les Classiques LC1228 SS001-131 - klasyczny chronograf o jasnej tarczy na czarnym pasku, do marynarki lub garnituru

 

- Casio G Shock GA-110-RG, kolor rose gold

 

- Atlantic Seabase - klasyczny garniturowiec na czarnym pasku, ostatnio podmieniłem na brązowy o fakturze lizard

 

- dwa zegarki modowe Diesel i Guess

 

- Kwadratowa Festina ze wskazówką i trzema malymi wskazówkami do daty, dni tygodnia - mój pierwszy własny zakup :-)

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.