Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

shanzi

Certina Ds podium automatic pomysł wymiany tarczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

   Postanowiłem napisać aby rozwiać wątpliwości co do mojego pomysłu. Otóż, posiadam zegarek:

 

                 ZEGAREK:    Certina Ds podium automatic 

                 Nr seryjny:   sko-bc-14194/633.71.29.42.16

 

 

  Zegarek się spóźnia i urwała się koronka podczas przestawiania godziny, dlatego wymaga serwisu i wymiany wałka nastawczego.  W związku z tym, że będę chciał niedługo oddać zegarek do zegarmistrza pomyślałem o wymianie tarczy zegarka na inny. I teraz pojawia się kilka pytań. Jakie inne tarcze będą pasowały na miejsce obecnej? Czy można zamówić u producenta taką tarczę? Jakie były rodzaje tarcz produkowane w tym modelu? Poniżej zamieszczam zdjęcie zegarka. :)

 

post-108463-0-28354900-1549549988_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operacja nieopłacalna z finansowego punktu widzenia.

Wymiana tarczy.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mowa o sytuacji w której tarcza będzie zamawiana u producenta? Jeśli tak to w takim razie jaki jest koszt takiej tarczy? Są jakieś katalogi czy trzeba pisać specjalną wiadomość? Interesują mnie fakty dotyczące kompatybilności  tarcz z tym modelem.  Zegarek ma dla mnie wartość sentymentalną więc o opłacalność się nie martwię. Jeśli tarczę da się wymienić z innego zegarka lub też wzoru tego samego modelu to będę mógł rozpocząć poszukiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by ktoś Ci sprzedał tarczę, raczej przyjmą zegarek na serwis do siebie, ceny się dowiesz jak napiszesz do producenta.

Lub jego przedstawiciela w PL, tam kieruj pytania.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarczę dostanę sposobem, ale nie widzę sensu jej kombinować, jeśli nie będzie pasować do zegarka, a o to tutaj chodzi. Nie o opłacalność, nie o dostępność lecz o kompatybilność tarczy z innego modelu. Proste pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do producenta, prosta odpowiedz.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zamówić tarczę konkretnie do tego modelu w serwisie- koszt około 200zł

były srebrne i czarne z tego co wiem


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.