Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Noodles

Eco - zilla polerowanie a wodoszczelność

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles

Hej, może ktoś mądrzejszy mnie oświeci. Oddałem moją Ecozillę do spolerowania koperty i dekielka z rys. Bez otwierania zegarka. Czy mam obawiać się obniżenia/utraty wodoszczelności (300M wR)? Czy temperatura wytwarzająca się podczas polerowania degraduje uszczelki lub sam mechanizm eco-drive?

 

Nie hejtujcie, po prostu się aż tak nie znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie powinno dziać,chyba że podczas polerki majster rozgrzeje kopertę do czerwoności :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Uff dzięki :D no do czerwoności to raczej nie, zaniosłem zegarek do złotnika i ma go na jakiejś maszynie zrobic. Dzięki za odpowiedz, uspokoiłes mnie :) wgl strasznie się rysuje ten model - już pierwszego dnia zaryskowała mi się mocno koronka i bok. A na polerce wylądował bo po tym jak sam chciałem go nieumiejętnie spolerować to tylko nmarobiłem mikro rys na kopercie :( mam nadzieję, że uda się je spolerować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie ścieki Cape Cod.

Poczytaj na forum o nich, sporo jest materiału.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Ok, dzięki za radę tak zrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.