Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Etui na zegarki "carbon" z allegro - recenzja/opinia laika

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 GTB

GTB
  • Użytkownik
  • 493 postów

Napisano 15 maj 2019 - 21:01

Wraz z zwiększaniem się ilości zegarków powstaje problem z ich przechowywaniem (do tej pory świetnie mi służył parapet ale wraz ze zwiększaniem się ilości czasomierzy małżonka niezbyt przychylnie postrzegała to miejsce) zatem przyszedł czas na pudełko etui. Jakiś czas temu pytałem o to konkretne na forum ale z braku odpowiedzi/opinii postanowiłem sam się przekonać , zatem kilka słów laika.
Mowa tu o etui na 12 zegarków (są też wersje na 6 i 10) wykończonym w imitacji carbonu dostępnego na allegro (cena wersji na 12 - 109PLN , linku nie daje bo z czasem i tak zniknie).
Kwota nie wielka zatem nie ma się co spodziewać wodotrysków aczkolwiek etui robi bardzo pozytywne wrażenie (na osobach spoza tematu zegarkowego nawet bardziej), wykonane bardzo estetycznie (zważywszy na cenę), dość solidne zawiasy , zapięcie mogłoby być łatwiejsze w obsłudze aczkolwiek z czasem nie nastręcza problemów. Powłoka a la carbon miła w dotyku do tego czerwone przeszycia daja miłe dla oka odczucia ( szczególnie z zegarkami sportowymi).
Żeby nie było że same superlatywy , są i niedociagniecia. W zakamarkach nie doklejony "carbon" , przegródki nieco latają i najpoważniejsza wada - luźne poduszeczki (latają w przegródkach przy każdym ruchu pudełka a po założeniu zegarka staje się to wręcz irytujące). Domowym sposobem znalazłem rozwiązanie na ten problem przyklejając przy każdej poduszeczce z obu stron kawałki cienkiego filcu (lepszy byłby czarny ale na stanie miałem tylko szary), po tym zabiegu wszystko siedzi stabilnie.
Podsumowując : nie żałuje zakupu i jeśli ktoś się nad takim zastanawia śmiało może kupować , po usunięciu drobnych niedociągnięć staje się bardzo przyjazne w codziennym użytkowaniu.

Załączone miniatury

• IMG_20190515_210643_HDR.jpg
  • IMG_20190515_210801_HDR.jpg
  • IMG_20190515_210818_HDR.jpg
  • IMG_20190515_210847_HDR.jpg
  • IMG_20190515_210922_HDR.jpg
  • IMG_20190515_211135_HDR.jpg
  • IMG_20190515_211214_HDR.jpg

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych