Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

betsy

Breitling Chronomat Automatic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem nowa. Dlatego jeżlei zrobiłam coś źle to prosze nie krzyczeć.

 

Chciałam się upewnić czy dany zegarek (patrz zdjęcia) jest podróbką. Podejrzeam, ze tak, sam fakt starcia. Został on kiedyś gdzieś znaleziony na ulicy i rzucony w kąt, a teraz przy remoncie znów natrafił mi się na ręce. Chciałam od razu go wyrzucić, ale wpisałam firmę i okazało się, że merka nie nalezy do najtaszych.

 

Troszkę szukałam w Internecie, ale nie znalazłam żadnego artykułu/forum, gdzie byłoby jasno napisane czym różnią się oryginały od podróbki. Szukałam również na stronie Breitlinga tego modelu, ale nie znalazłam. Udało mi się znaleźć w internecie (nie wiem czy na oryginalnej stronie), najbardziej podobny zegarek do tego co ja posiadam.

 

prosze o pomoc

 

Daję link do galerii: http://img168.imageshack.us/gal.php?g=p0406101634.jpg pierwsze zjdęcie, to zdjęcie z internetu, pozostałe to teo zegarka.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam możesz być pewna że jest podróbką.


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to okrutnie zmasakrowana podróba Breitlinga. Prawdziwy Breitling Chronomat by Ci się tak nie starł bo jest w całości wykonany ze stali (ewentualnie ze złotymi wstawkami, bo takie wersje też widziałem). Lepsze podróby też zresztą są w całości stalowe, więc to jest podróba z gatunku najnędzniejszych, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Tak też podejrzewałam, w końcu takie drogie zegarki, aż tak fatalnie nie są wykonane :)

Wolałam się upewnić.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.