Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kosh777

Użytkownik
 • Content Count

  668
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Kosh777

  Smartwatch

  Ale nawet całkiem to fajne... nie spodziewałem się niczego bo nie miałem zamiaru nic takiego kupować a w sumie i jakieś tam tętna i inne głupoty mierzy i pogadać przez to można i wygląda bardzo dobrze, jak dla mnie duży plus.
 2. Kosh777

  Smartwatch

  Ja, posiadacz iluś tam mechanicznych zegarków (no dobra, kilka kwarców też mam) dostałem wczoraj Huawei GT2. Na razie ponoć suszy się folia, a ja nie wiem co z tym począć. Fajnie chociaż, że na pierwszy rzut oka wygląda to jak zwykły zegarek, ze stalową kopertą i skórzanym paskiem.
 3. Fakt, ten zegarek wygląda rewelacyjnie, dużo lepiej niż na zdjęciach. A dekiel jest super.
 4. No właśnie, bo ja też nie dostałem, a jestem cały czas projektem zainteresowany. Gdzie i ile mam zapłacić?
 5. Kosh777

  GERLACH

  Można tego Karasia już kupić? Zawsze chciałem mieć zegarek-chronograf ze wskazówkami jak ACZs, a ten wygląda świetnie...
 6. No to pięknie Ale w końcu te zegary to kawał solidnej konstrukcji.
 7. Trochę je rdza żre jakby. Ja zostawiłem jak było - trochę oblazłe, no ale rdzy nie ma...
 8. Miałem coś takiego pod nazwą Kessel z 7 melodiami. Jedną z nich był na 100% hymn Konfederatów z Wojny Secesyjnej - To Arms in Dixie. 16 melodiową Montanę mam gdzieś, ale to jest nieco późniejszy model.
 9. Niestety, zegar jasnogórski to już trup od dawna. A przez okna budki niewiele się zobaczy, tak są porysowane. Jakieś bodaj kilkanaście lat temu ten zegar jeszcze chodził, pamiętam to...
 10. Nieee, ten kieszonkowy to jest zupełnie z innej beki - jakiś stary szwajcar z przed II wojny. Ale docelowo będzie tam wisieć Mołnia. Ale za to klepsydra jest z DDR A Zaria - tak, jest to bardzo ciekawy budziczek, z mechanizmem na 23 kamieniach:
 11. No to na malucha: I kącik RWPG (z papryką):
 12. Kosh777

  Nasze Budziki

  Hehe, i rzeczywiście można cośtam gdzieśtam nalać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.