Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość eziera

Timex T 47042

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eziera

Rok temu nabyłam owego Timex i bardzo mnie zdziwiło, że głośno cyka i tylko w jemu wiadomych godzinach, czyli sporadycznie.

Reklamacja nie poskutkowała, dostałam zegarek taki jaki był. I tak sobie cykał aż padł- nie wiem czy baterie czy coś innego.

 

Może ktoś miał podobny problem :?

I może ktoś wie co z tym fantem zrobić :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Michalino.

Proszę nie odebrać mnie źle, ale grzecznie byłoby się najpierw przywitać 8)

 

Odpowiadając na Twoje pytanie, radzę się skontaktować bezpośrednio z centralą firmy, zawsze pomaga, i spróbować ustalić co dalej z zegareczkiem. Kontakt z Timexem znajdziesz tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eziera

Przepraszam za nieprzedstawienie mojej osoby.

 

Tak więc witam, jetsem Michalina i serdecznie dziękuje za odpowiedz.

To moja pierwsza wizyta w tym miejcu tak więc... przepraszam i pozdrawiam. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam timexa expedition i tez glosno cyka

ale tez zalezy co rozumiesz pod pojeciem glosnego cykania

moj jak narazie miesiac ma i chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eziera

Witam,

Pod pojęciem "głosno cyka" rozumiem dźwięk jaki wydaje ścienny zegar a nie zegarek na ręke, lub jak ktoś woli dźwięk przeszkadza albo jest dokuczliwy przy ciszy jaka panuje zazwyczaj wieczorem w moi domu.Oczywiści wszystko jest względne. Ale porównywałam te dźwięki z innymi zegarkami i tem wyrażnie coś nie tak miał.

 

A tak na marginesi to wydaje mi się że zegarek kupiony w salonie ( ma na myśli nowiuśki) to powinien działać troszkę dłużej niż 10 miesięcy. Czy nie mam racji :?:

 

Pozdrawiam Michalina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

A tak na marginesi to wydaje mi się że zegarek kupiony w salonie ( ma na myśli nowiuśki) to powinien działać troszkę dłużej niż 10 miesięcy. Czy nie mam racji :?:

 

Z działaniem może być różnie, ale w każdym razie gwarancję chyba miał na dłużej niż 10 miesięcy? :P

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michalino. Timex nie jest zbyt wysoko postawioną marką nie tylko przez to. że nie ma super komplikacji w swoich mechanizmach, ale dlatego też, że kontrola jakości we wszystkich fazach produkcji jest, hmm, mała(?), znikoma(?), prawie jej nie ma(?) :oops:

Dlatego też niektóre zegarki "żyją" po kilka, nawet kilkanaście lat, a niektórych wiek kończy się na kilku miesiącach... :?

Nie chcę wymyślać co dolega Twojemu zegarkowi. Zaproponowałem Ci takie a nie inne rozwiązanie nie dlatego, że tak jest najłatwiej, a dlatego że jest to sprawdzony przeze mnie sposób w praktyce, i uwierz mi na pewno zadziała :wink: z odpowiednią dozą determinacji z Twojej strony.

Powodzenia w negocjacjach :P

 

Aha, i jeszcze raz WITAJ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

Witaj

mógł poleżeć w sklepie/nawet pare lat sprawdż najpierw czy tylko bateria nie jest do wymiany

pozdrawiam

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eziera

Witam :P

Dzięki za wszystkie podpowiedzi co do zegarka, może coś się uda zrobić. Centralke odwiedziłam i pisałam. Będe reklamować chyba do bólu może za działa.

 

Pozdrawiam Michalina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonJ

Moj Timex Expedition tyka juz chyba 7 lat :D Mysle, ze jego tykanie jest caly czas podobnie glosne, ale czasem slychac to mniej (w ciagu dnia) a czasem bardziej (ciche pomieszczenie,noc).

Jesli mowimy o tym, ze nagle sie zatrzymal to osobiscie stawialbym na baterie - ale jak najbardziej walcz o swoje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SzymonJ

a jakiego masz timexa Expedition ?

pokaz zdjecie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Timexa z seri Casual, i fakt ,że tyka dośc głośno ale jest to denerwujace jedynie gdy mam zegarek w odległosci od ucha mniejszej niż 30 cm, a baterie w Timexie Michaliny jest obliczona na 2,5 roku więc możliwe, że jej po prostu padła.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.