Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ewasza14

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzięki za wszystkie odpowiedzi! Mam jeszcze pytanie, może trochę głupie ale nie znam się za bardzo czy jest opcja dostania tego zegarka z białą tarczą? Z tego co patrzyłam to do białej tarczy jest brązowy pasek, a mi zależy na tym, żeby pasek był czarny. Czy mogę np. kupić zegarek fac0000ew0 i wymienić pasek na czarny? Każde paski są robione pod konkretny model zegarka, czy jak kupię gdzieś skórzany czarny pasek to też będzie do niego pasował?
  2. Dzięki za wszystkie odpowiedzi, napiszę do sklepu i zobaczę co mi odpiszą. Te Bambino które są na bazarku niezbyt mi odpowiadają kolorystycznie, zdecydowałam się już na ten czarny. A czy możecie mi jeszcze powiedzieć czym ten FAC0000DB0 różni się od FER2400LB? Nie znam się na zegarkach, ale z tego co widzę obydwa to automaty a wizualnie ich nie odróżniam.
  3. Cześć, Przymierzam się do kupna zegarka Orient Bambino FAC0000DB0 jako prezent dla mojego faceta. Znalazłam na jednej ze stron ofertę tego zegarka: https://www.skywatches.com.sg/reviews/orient-bambino-automatic-watch-ac0000db-8496.htm Zastanawia mnie brak dolnego indeksu - to jest kwestia odbicia światła czy faktycznie tego indeksu tam nie ma? W ofercie "condition" jest określone jako "new", dlatego nie wiem jak mam to odbierać. Czy moglibyście mi doradzić czy warto kupić ten zegarek?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.