Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

karola1445

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karola1445

  1. Dzieki wielkie za odpowiedzi! Posluchalam rad i zakupilam Citizen. Zwlaszcza ze udalo się go zakupic z rabatem za 590. Pozdrawiam!
  2. Witam serdecznie! Z góry powiem od razu, że spędziłam kilka miesięcy nad poszukiwaniem odpowiedniego dla siebie zegarka i przymierzylam ich z 30. Wiem też, że czytacie tu milion takich postów. Ale baaaaardzo mi zależy:< Mam 4 typy i liczę na większe doświadczenie tu obecnych Bardzo proszę o pomoc, to mój pierwszy zegarek i sama sobie na niego składałam pieniążki, więc zależy mi, żeby nie wpuścić kasy na coś, co nie będzie na długie lata. Dodam ze wszystkie są w podobnej cenie. Najbardziej zależy mi na mininalizmie tego zegarka i żeby szerokość koperty była w granicach 32-38mm, bo takie wyglądają najlepiej na mojej chudej ręce. 1. CITIZEN https://dolinski.pl/citizen-lady-em0503-83x/ +solar +japończyk 2. DUGENA https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-damski/4460838pl +szafirowe szkiełko -niewiele wiem o tej marce 3.SKAGEN https://www.zegarek.net/zegarki/skagen/zegarek_skagen_skw2142.html lub http://www.watchshop.pl/zegarki/skagen/damski/skw2518 4. OBAKU https://www.obaku.com/pl/watch/lys-rose / http://happytime.com.pl/zegarki_damskie/obaku/zegarek_obaku_v185lxvimv / https://jubimax.pl/zegarek-obaku-v206lrvwmv.html Nie ukrywam, że po rozpisaniu sobie tego mój największy dylemat jest między Dugena(szafir,dobra cena i idealna średnica) oraz Citizen (solar, dobra średnica i najładniejszy wygląd). Obaku ma tylko fajny wygląd, a skagen tylko dobrą cenę i zadowalającą średnicę) Będę baaaaardzo wdzięczna za pomoc i sugestie:) Pozdrawiam!
  3. WItam, wiem ze pewnie jest tu milion takich tematów, ale naprawde czuję się w temacie nie do końca pewnie i myślę między trzema zegarkami i nie mogę się do końca zdecydować. Ludzie rożnie mówią. Zastanawiam się między Beringiem, Hanową i Adriatica. Bardzo proszę o podpowiedź. Moj budżet do 500zł. Nadmienię, że chodzi o damski zegarek, słyszałam ze szafirowe szkło powinno przeważyć ale niektórzy mówią, że lepiej postawić na szwajcarską jakość. Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc:)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.