Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

siemaelo221

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzien dobry, szukam zegarka podobnego do tego: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-tommy-hilfiger-riverside-1791526 Cena do około 500/600 złotych. Szczególnie nie znam się na zegarkach, ale pasek moze byc innego koloru, tarcza biala i w sumie tak jak na zdjeciu. Na obrazku jest zegarek z Tommy Hilfiger i jak wiadomo powszechnie, nie jest to zbyt dobry producent względem jakosci. Za chęci juz bardzo super dziękuje i czekam na odpowiedz. Pozdrawiam!
  2. Witam, chciałbym zrobić prezent dla dziewczyny w postaci zegarka. Cena w tej aukcji jest przynajmniej powalająca stąd moje pytanie. Miał już ktoś styczność z tym sprzedawcą? Po tagach znalazłem jeden temat z trzema odpowiedziami co mnie średnio satysfakcjonuje. Więc moi znajomi, czy to jest zegarek nie noszony, zafoliowany? Wsadzony do pudełka i nie naruszony ani trochę? I jeszcze jedno czy skrót EST nie oznacza czegoś złego? Link do aukcji: http://allegro.pl/est-daniel-wellington-classic-dw00100163-32mm-fvat-i7040270840.html
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.