Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kaka9

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Masz rację, zdjęcie na nadgarstku kobiety oraz zdjęcie zindeksowane w Chinach można uznać za dwuznaczne, aczkolwiek zostałem od ręki osądzony i ukamieniowany przez zdecydowaną większość osób, nie polecam.
 2. Widzę, że mała g.. burza się wywiązała. Jak na fanklub "rolexa" liczyłem, że będą ludzie odrobinę inteligentniejsi, a przynajmniej z odrobiną klasy i wykształcenia. Tak, mam żonę Azjatkę. Skoro dałem zdjęcie rolexa, napisałem że 4 w drodze to chyba stać mnie na lot? Panowie, to tylko 1600 zł jeżeli nie zależy wam na waszym bezpieczeństwie w Aeroflot lub około 9 tys w biznes klasie Emirates. Żonę poznałem za czasów studiów, gdy otwierałem swój pierwszy interes i latałem do Azji raz na miesiąc. Aktualnie posiada pozwolenie na pobyt w kraju, w przyszłym roku się przeprowadzamy - rasizm (smutne, mógłbym o tym książkę napisać) i bieda w kraju. A teraz pytanie za 100 punktów: gdzie jest więcej punktów Rolexa, w Polsce czy tych "biednych Chinach" lub Hongkongu, a gdzie oficjalny sklep otworzył się w ciągu ostatnich kilku lat, niczym kraj 3ciego świata? Zawsze mnie rozśmiesza wywyższanie się ludzi jak usłyszą o Azji. Przecież kraj ma perspektywy w ciągu 10-20 lat przejąć rolę lidera gospodarczego. PS. Aliexpress to miejsce, gdzie kupują ludzie z Europy i US, na "ich allegro" podróbki są blokowane. Dla sprostowania załączam zdjęcia, jak widać - zdjęcie z dzisiaj wykonane przeze mnie, zdjęcie na nadgarstku i z datą sprzed kilku dni przez żonę - porównać jakość zdjęcia można bez powiększania. @mikolaj78 spędzałem czas z żoną, czy muszę co godzinę odświeżać forum? mam inne hobby oraz zajęcia i obowiązki. Następny zakup planowany jest A. Lange , AP nie podoba się żonie, a PP - jeszcze nie znaleźliśmy "tego" modelu, który nas zachwyci - ale chciałbym kupić kiedyś ze względu na polskie korzenie i rangę najlepszej firmy. Tutaj mamy niezły kwiatek. Otóż Panie Detektywie: 1) Zegarek nie jest wystawiony na sprzedaż, to jest blog, a oferta sprzedaży to reklama 2) Wystarczyło spojrzeć w mój profil, 1 temat na forum - informacje o zakupie a) rolexa b ) day date c) prezent dla żony Na resztę postów nie odpowiadam, ze względu na ten jad aż mi wstyd to przeglądać. Jednak wypisuję się z tego elitarnego klubu. Nie pozdrawiam
 3. Do wyboru było albo brzydkie zdjęcie z moim nadgarstkiem albo ładniejsze zdjęcie z żony
 4. a co za różnica w tym przypadku? a na allegro albo ebay masz inne zasady prowizji? najprościej napisać im @ jak masz wątpliwości, pewne i sprawdzone źródło.
 5. Jako nowy w klubie, witam wszystkich. Nowy nabytek, w drodze jeszcze 4 Edycja dla sprostowania: Na zdjęciu pierwszy nabytek na nadgarstku żony.
 6. Podobno Noble Palace w Warszawie. Kiedyś kobieta w Kruku zapomniała mi zrobić rezerwację na Rolexa i po 2 dniach był sprzedany. Chyba jednak Polacy lubią marki premium.
 7. Dzięki panowie, niestety model ten jest trudno dostępny, szczególnie przed świętami. Dzisiaj w ciągu mojego 20 minutowego pobytu w sklepie poprosiłem o rezerwację 2 Cartierów, zanim Pani udało się to wykonać to były już sprzedane . Czy mogę iść do sprawdzonego zegarmistrza, aby spojrzał, np otworzył dekiel?
 8. Cześć, przymierzam się do zakupu Day Date dla żony. Niestety zegarek jest tylko na zamówienie i okres oczekiwania jest za długi, postanowiłem więc poszukać ten model na chrono24, aby było szybciej. Jest sprzedawca z Polski, który ma dobre komentarze zarówno na eBay, jak i chrono, mianowicie: https://www.chrono24.pl/rolex/day-date--id7299714.htm?SETLANG=en_PL&SETCURR=PLN Chciałbym się zapytać, w jaki sposób mógłbym się dodatkowo upewnić, że zegarek jest oryginalny? Mieszkałem kilka lat w Chinach i wiem jak tamtejszy rynek wygląda. Pragnę zauważyć, że ten post nie ma na celu nikogo obrażać, ani kompletnie nic nie sugeruję. Zawsze kupowałem wyłącznie w autoryzowanych salonach, nie lubię ryzyka jakie niesie zakup w sklepach. Polska cena zegarka, to o ile dobrze pamiętam 85 tys zł, jeżeli dostanę specjalną zniżkę w sklepie (stały klient) oraz odliczę sobie koszta tax free, zegarek na chrono24 jest wciąż tańszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.