Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

valium

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. W jaki sposób to rozwiązałeś? Czy teraz zegarek sam synchronizuje się czy za każdym razem musisz robić to ręcznie?
 2. Dziękuję a więc tak jak napisałem doczekałeś się swojego nowego czasomierza:)Mam nadzieję, że będziesz cały czas zadowolony z jego użytkowania i będzie Ci służył jak najlepiej ale to Citizen więc myślę, że zakup na lata:)
 3. Doczekasz się i zegarek w końcu dotrze do Ciebie a potem czeka Cię frajda z możliwości noszenia nowego gadżetu na ręce i poznawania wszystkich jego możliwości
 4. Tak, właśnie ten model posiadam:)Ten, który Ty wybrałeś dla siebie również fajny z wyglądu a synchronizacja satelitarna wygodniejsza niż radiowa.
 5. Tak, opisałeś to jasno, dziękuję za odpowiedź Z samego zegarka jestem bardzo zadowolony, brakuje mi tylko tego co najważniejsze w nim czyli radiowej synchronizacji a to jest jego największą zaletą. Ja dostałem ten zegarek w prezencie i nie wiedziałem na początku, że nie będzie się synchronizował z nadajnikiem w Niemczech ze względu na brak właściwej strefy. Ale z zegarka ogólnie jestem zadowolony, bardzo fajnie prezentuje się na nadgarstku
 6. Witam, posiadam taki zegarek sprowadzony z USA. Czy po wykonaniu resetu i przestawieniu strefy na londyńską zegarek nie będzie później aktualizował się według czasu londyńskiego ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.