Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lazega

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. lazega

  Parnis

  W nawiązaniu do mojego Portugalczyka wskazówka power reserve działa tak, że jak osiągnie max. rezerwę to się nie zatrzymuje tylko idzie dalej do zera i dalej w kółko. AliExpress zwrócił mi za tą usterkę 100 zł. Także nie w pełni sprawny Parnis wyszedł mi za 111 zł.
 2. lazega

  Parnis

  Mój Portugalczyk z oficjalnego sklepu Parnis na Alli. Zamówiłem 23.11. dostałem wczoraj. Opakowanie żart, pasek na początku wydawał się dramat, ale po pierwszym założeniu lepiej, zegarek piękny.
 3. lazega

  Parnis

  Jaki polecilibyście pasek do Parnisa Portugalczyka? Sporo opinii mówi, że dołączony fabrycznie pasek do niczego się nie nadaje. Obecnie mój Portugalczyk jest w drodze do mnie i zastanawiam się, czy od razu nie zmieniać paska.
 4. Forum przeglądałem kilkanaście lat jako gość. Ostatnio wreszcie się zarejestrowałem. Teraz zaczynam pisać. Kilkanaście lat temu dostałem swój pierwszy zegarek, który spowodował moje zamiłowanie: Edox Les Vauberts 10005. Rok temu nabyłem drugi zegarek: Adriatica Aviator. Tydzień temu nabyłem pierwszy automat Parnis "Portugalczyk". Witam serdecznie z Bydgoszczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.