Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

oloek

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzięki wszystkim za pomoc. W najbliższym czasie udam się do zegarmistrza i powiem co i jak
  2. Cóż jeśli tak mówisz to chyba po prostu spróbuje go sprzedać jako uszkodzony za symboliczną kwotę. Szczerze to sam nigdy bym nie kupił "majtkowca" jednak tego kiedyś dostałem a teraz odnalazłem w szufladzie po paru latach i pomyślałem, że naprawa może nie będzie taka droga. Dzięki za pomoc, może ktoś miał z czymś takim do czynienia i się wypowie.
  3. Witam, jestem tu nowy więc przepraszam jeśli dodaje w złym miejscu. Otóż odnalazłem ostatnio zegarek Tommy Hilfiger, jednak wypadły 3 wskazóweczki tzn. od dnia tygodnia, miesiąca i jeszcze jedna nie wiem od czego. Moje pytanie jest takie czy da się to naprawić i czy orientuje się ktoś jaki byłby tego koszt?(jak można to proszę o polecenie zegarmistrza w Warszawie). Szkoda mi tego zegarka ponieważ oprócz tego wygląda jak nowy, z tyłu nawet folia nie zdjęta. A jak ktoś wie ile mogłby być wart ten zegarek to także proszę o odpowiedź. Byłbym wdzięczny za pomoc.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.