Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hazhell

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. O ile z kwarcem to każdy głupi sobie poradzi o tyle zegarki automatyczne to ciut bardziej skomplikowana sprawa, warto przeczytać o wadach i zaletach takich zegarków, aby się później niepotrzebnie denerwować. To ważne jak ktoś w zegarkach się mniej orientuje. Tak samo radzę poczytać regulaminy sklepów w których się coś kupuje tanio, jak z gwarancji wykluczone są gadżety, a w gadżetach znajdują się zegarki to coś mi się wydaje, że taki sklep gwarancji na nie nie daje. Ja z zasady omijam sklepy, które piszą wprost, że u nich nie ma żadnej gwarancji producenta, tylko to oni sami są gwarantem, bo wtedy się cuda dzieją jak jakaś nawet mała awaria się wydarzy. To już lepiej samemu z alienexpress zamawiać. Oczywiście istnieje 2 letnia odpowiedzialność sprzedawcy, ale to męcząca droga i najlepiej żądać od razu zwrotu kasy niż ufać, że oni coś sami naprawią.
 2. Na co dzień... może wybierz te, które ci się podobają i wtedy ludzie coś doradzą. Jakiego byś G-Shocka nie wybrał to o jakość możesz być spokojny. Dlatego kup taki, który ci się podoba i jest w zasięgu twojego budżetu.
 3. Zakładam, że jesteś młody, dlatego tak napiszę z doświadczenia. Od czasu kiedy zakłada się trampki do garnituru to ja bym tak nie trzymał się reguł, jeśli chodzi o zegarek. Wybrałbym taki, który ci się podoba i nawet będziesz mógł go nosić na co dzień. Chyba, że masz garniaka szytego na miarę, skórzane buty, a twoje otoczenie zwraca uwagę na dodatki, gdzie sportowy zegarek na ręku to faux pas.
 4. Aż 2 głosy za bulovą, tego się nie spodziewałem. Myślałem, że raczej będziecie mi odradzać tani zegarek tej firmy, bo może coś z nim nie tak, czy ta cena wynika z tego, że to jakiś egzemplarz powystawowy. Co się tyczy WR, ja w żadnym zegarku nie pływam, bo na basenie są zegary, nieważne ile by miał WR to bym go nie zanurzył w chlorze czy jeziorze. Po prostu Bulova ma WR30 i trochę się boje, że to coś mało i zwykłe zachlapanie myjąc ręce rozwali mi zegarek, może niepotrzebnie dramatyzuje. Czy sklep https://www.timetrend.pl jest sprawdzony? I jak to jest z tą gwarancją na stronie sklepu jest, że gwarancja to 3 lata, a w szczegółach, że ZIBI daje 2 lata? Te 3 letnia to producenta czy kogo? Jak producenta, to jak jest ona realizowana, jak sklep już po 2 latach nie odpowiada za zegarek? A i jeszcze takie pytanie czy do wyżej wymienionych modeli można kiedyś dokupić inny pasek czy pasują tylko oryginalne?
 5. Pewnie nie zadałbym tego pytania, gdyby zegarki obecnie nie były w zbliżonych cenach. Jak uważacie, który wybrać? Zegarki nie różnią się tak wiele, kwarce, ale mi się podobają. Za lorusem przemawia wyższy WR oraz to, że jest dostępny w większości sklepów. Bulova jest tańsza, ma rok dłuższą gwarancje, jednak dostępna tylko w jednym sklepie, jest to model chyba już wycofany ze sprzedaży stąd taka cena.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.