Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

13th

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

About 13th

 • Birthday 01/16/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Piotrków Trybunalski
 • Hobby
  Zegarki, Fotografia, Montaż Video
 1. Ważne, że wie co mu się podoba Natomiast ile osób tyle perspektyw Właśnie coraz więcej zegarów z oferty tego producenta mi się podoba.
 2. Kwestia gustu i designu Ja już wiem, że niezależnie jaki będzie docelowo będzie wyposażony w bransoletę
 3. No właśnie - Citizen ma 50. Nie przeszkadzało Ci to w codziennym funkcjonowaniu? Często napalam się na takie zegarki a później okazuje się, że mogłem jednak wybrać coś lżejszego i bardzie wygodnego.
 4. No i następny To chyba się tak szybko nie skończy
 5. Tak obiektywnie patrząc wygląda nieźle. Jest duży ale to w tym wypadku raczej plus
 6. Hmm 10.10 jak to w sklepach
 7. A tu rozmowa idzie dalej Ale looknijcie na co wpadłem przypadkiem
 8. Za 5k kupisz sobie 2-3 dobrej klasy zegarki. Wzory modowe z czasem się nudzą. No i cena jest zdecydowanie za wysoka - rozbierz na części pierwsze mechanizm i resztę a zobaczysz ile taki zegarek jest wart. Citizeny, które pokazał pawelb29 wyglądają zdecydowanie atrakcyjniej. Wiadomo, ze to Twój gust ale z pewnością po czasie a nawet od razy przy zakupie będzie cieszył oko i zobaczysz, że to na prawdę solidne i ładne zegarki.
 9. No właśnie a gdzie w tych wszystkich porównaniach uplasujecie Orienta? Firma z tradycjami itp. Ale ze Swojej perspektywy zawsze myślałem, że to coś pokroju Citizena i jakoś omijałem. Przed chwilą trochę szperając wpadłem też na zegarki firmy Invicta - mam wrażenie, że większość kolekcji to Divery - nie biorę go w tym momencie pod uwagę ale ma coś w sobie.
 10. Jeden z lepszych wariantów dla Alpinisty jaki widziałem. Prezentuje się na bogato
 11. Opinie na Ceneo wydają się obiektywne. Biorąc pod uwagę, że ceny wahają się od 549 do 755 sądzę, że może to być jakiś model wyprzedażowy. W ogłoszeniu widnieją wszystkie dokumenty i gwarancja sklepu. Sądzę, że jeżeli masz obawy warto zadzwonić przed zakupem i dopytać.
 12. No właśnie czy będzie łatwiejszy Seiko Alpinist owszem - z pewnością kiedyś będzie mój ale to jeszcze nie ten czas Meccaniche Veneziane - obejrzałem kolekcję - super! No i ten SUMO........ Muszę się z tym przespać
 13. Pewnie masz racje i moje obawy są raczej natury - nie poznałeś, nie wiesz.
 14. No i tu jest pies pogrzebany. Całe życie mam kwarce ze względu na to, że po pierwsze nie było okazji przetestować innego a po drugie wiem, że mechanizm automatyczny wymaga więcej uwagi ze strony użytkownika. Naczytałem się w internecie o odchyłach i pielęgnacji automatu. Trochę przerażają mnie odchyły i zastanawiam się ( wyolbrzymiam ) czy nie będzie trzeba poświęcać uwagi i ciągle sprawdzać jaki będzie odchył.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.