Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pjastrze

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. pjastrze

  FERRARI

  Dziękuję za odpowiedzi widzę, że jednak przeczucia miałem podobne. Spodziewam się ,,firmówki" za te pieniądze ale boję się mechanizmu = trwałość i ew. koszty naprawy. Automat w firmówkach trochę mi nie pasuje, gdyby był kwarcowy nie było by tematu bo tam nie ma co się zepsuć. Czy tu macie jakieś doświadczenia jak te mechanizmy się mają w ,,takich" zegarkach. Mam automat z Bulovy i Rado - tu nie mam obaw co do trwałości.
 2. pjastrze

  FERRARI

  Szanowni Państwo, Skusiła mnie promocja zegarka na znanym polskim portalu wysyłkowym ( szeroka oferta nie tylko zegarki), gdzie z bonami mogę mieć go za ok 700 zł - co już jak na automat jest mocno podejrzane. Staram się inwestować w marki z doświadczeniem mam tissot, rado a ferrari brzmi dla mnie jak zwykła firmówka ala Tommy H. Zegarek ładny, wychodzi tanio ale boję się ewentualnych powikłań w mechanizmie automatycznym. Czy opierając się na Państwa doświadczeniach w tej sytuacji/z tą marką - Czy warto zakupić? Przedstawiam obraz z internetu. Nie ma opinii na forach ani filmów na temat zegarków tej firmy. https://www.kronoshop.com/en/ferrari-watch-gran-premio-0830348-P21815.htm#zoom
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.