Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

blk

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Rozglądam sie i rozglądam i prócz tych stylizowanych na lata 60 chronografów itp zaczynają mi się podobać również zegarki typu "panda" - w tyli tego Nezumi któe listowałem u góry. Macie coś ciekawego do podrzucenia w tym temacie?
 2. Lepsza rozdzielczość https://drive.google.com/file/d/1l5FetY065bWMKR4q40WFpkm5oeOSiD95/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1KZgc-CPTFt7p1rONygTIcRG8WMDNS3IM/view?usp=sharing biała, albo zółtawa "szapmańska"
 3. Moje poszukiwania trwają, znalazłem kilka modeli fizycznie.Zobaczcie jak to wygląda "na ręce"coś moglibyście jeszcze doradzić? budżet jak słusznie kolega zauważył rozciągłem nieco.https://drive.google.com/file/d/1l5FetY065bWMKR4q40WFpkm5oeOSiD95/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1KZgc-CPTFt7p1rONygTIcRG8WMDNS3IM/view?usp=sharing Można tu wrzucać grafiki do postów a nie linki - spore ograniczenie z tym klikaniem do linków. Zależy mi tez w miarę na wodoszczelności, 3 atm wydają się słabo, optymalnie 10. Pływać w nim nie zamierzam, ale nie chciał bym się zastanawiać nawet jak zanurzę ręke w wodzie.
 4. poprawiłem linki powyżej dopsiałem też nazwy w razie jak by co
 5. Jakieś plusy i minusy tych powyżej propozycji wg was?
 6. Cierszę się że temat żyje, po moim ciągłym researchu, również mocno po tym forum mam kolejne typy do listy: - DAN HENRY 1939 jasny https://danhenrywatches.com/products/1939-military-chronograph - NEZUMI LOEWS REF. LQ1.101 CHRONOGRAPHS, WATCHES http://www.nezumistudios.com/product/loews-brushed-polished-white/ - MECCANICE VENEZIANE REDENTORE GHIACCIO https://www.meccanicheveneziane.it/pages/redentore ten z białą tarczą ciągle na liście zostają - EDOX REF. 01602-3-AIN LES BÉMONTS Perpetual Calendar https://www.edox.ch/shop/en/les-bemonts-perpetual-calendar-stainless-steel-white-dial-black-leather-strap.html - tego znalazłem za 2 tys. - ZEPPELIN np. ten https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-100-years-8670-1 Dzięki za podrzucenie orienta - ale ten jednak nie bardzo. Research trwa - oczywiście ciągle liczę na waszą wiedzę.
 7. bardzo ciekawe tropy - dan henry oraz włosko szwajcarski Meccaniche. Dziękuję, sam szperam równiez dalej.
 8. cześć, Jestem laikiem zegarkowym obecnie posiadam jeden porządniejszy zegarek edifice. Szukam teraz czegoś bardziej eleganckiego w stylu zegarków zeppelina. firma ma średnie opinie, a wolał bym kupić coś co nie straci od razu połowy wartości. Podobają mi sie takie rzeczy: Doxa Neo https://zegarownia.pl/zegarek-meski-doxa-neo-160-10-025-01 - tyle ze mocowanie i pasek nie bardzo Edox https://m.tvsn.com.au/products/itvsn/69/699155/699155a1-2.jpg Zeppelin https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/8644-5?gclid=Cj0KCQjwvqbaBRCOARIsAD9s1XAg__WG9PE9UfFoU0pYKIW58DG7xyzDkjjS21oJRIry0xqWV9s0T6MaAsz8EALw_wcB Szukam mało oczywistych wzorów a te "lotnicze" czy też vintage, czy też retro - różnie bywają określane takie mi się wydają. Nie szukam nakręcanych zagarków. Japońskie produkcje typu seiko czy citizen wydają mi się za bardzo powszechne. Tutaj sami specjacliści - liczę na waszą pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.