Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

esiek91

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący
 1. No u mnie teraz jest 8204 ze stop sekundą. Mam wrażenie, że troszkę ciszej chodzi rotor niż w poprzednim ale tamten majtek był z 2006 roku z miyota 8203 a ten ma produkcję 2021. Musiałbym mieć obydwa koło siebie żeby mieć pewność.
 2. To już wszystko jasne. Zegarek przyszedł. W środku Miyota 8204. Troszkę zaskoczył brak tabelki ND Limits na pasku. Wydaje mi się że w moim starym zegarku który miał pełny trójkąt na bezelu była mniejsza kropka lumy. Może to, że teraz jest większa jest przyczyną, że musieli zrobić większy trójkąt co za tym idzie nie mieścił się w bezelu i go 'obcieli' od dołu. Takie moje przemyślenia. Po 2 latach wróciłem do grona posiadaczy majtków. Że tak powiem: Powitać drodzy Państwo.
 3. Kontaktowałem się z www.citizen.pl i dostałem informację wraz ze zdjęciem, że oni też posiadają u siebie takowe majtki ny0040 ze ściętym trójkątem. Nie wiem jaki jest mechanizm w środku czy Miyota 8203 czy już 8204. Zaryzykowałem i zamówiłem.
 4. Witam. Z pytaniem do specjalistów. Kiedyś posiadałem niebieskiego majtka i na bezelu posiadał on pełny trójkąt. Postanowiłem naprawić mój błąd pozbycia się zegarka i przeglądając internet natknąłem się w polskim sklepie na model ny0040-17l ze ściętym od strony tarczy trójkątem na bezelu. Po konsultacjach ze sklepem okazało się ze wszystkie sztuki jakie mają na stanie właśnie takie są, zdjęcia robią sami nie pobierają z internetu. Sklep poinformował mnie że prawdopodobnie producent wypuścił taką serie/partie. Pytanie czy to legit i takiego kupować czy też sobie odpuścić bo coś śmierdzi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.